Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mito

Maxton Design jest znanym w całej Europie dostawcą doskonałej jakości części tuningowych. Są to w szczególności spoilery, splittery, dokładki progowe czy zderzaki. W ofercie polskiego producenta znajduje się także wiele elementów tuningowych przeznaczonych do włoskich samochodów. Wśród nich znajdują się m.in. części do Alfa Romeo Mito. Jeśli chodzi o ten model, producent zapewnia części do samochodów z roczników 2008 - 2015.
W asortymencie Maxton Design znajduje się splitter przedni do Alfa Romeo Mito. Jest to element przeznaczony do montażu pod zderzakiem. Dzięki niemu, podczas jazdy z większą prędkością, zwiększy się docisk przedniej osi. Do chłodnicy też dostanie się więcej powietrza. Część wyposażenia wykonana jest z tworzywa ABS, którego trwałość i elastyczność potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Do Waszej decyzji pozostaje wybór wykończenia. Dostępne są efekty: teksturowany, połyskujący i carbonowy. Istnieje też możliwość zamówienia białej lub czerwonej taśmy, która służy do ozdobienia części tuningowych. Alfa Romeo Mito może zostać również wyposażona w dokładki progowe.

Elementy te zrobione są z ABS. Także w ich przypadku można wybrać efekt wykończenia, dostosowując go do swoich potrzeb i preferencji. Estetyczne listwy progowe optycznie obniżą zawieszenie, dając efekt sportowego wyglądu pojazdu. Dobór odpowiednich elementów tuningu to szybki i łatwy sposób na czasową zamianę wyglądu pojazdu. Co ważne, poprawie ulega także ogólna aerodynamika Alfa Romeo Mito. Maxton Design proponuje także efektowne i funkcjonalne dyfuzory tylne. Części te mają bezpośredni wpływ na poprawę aerodynamiki pojazdu. Dzięki nim dociśnięciu ulega tylna oś samochodu, co przyczynia się do zwiększenia stabilności i przyczepności podczas jazdy z większą prędkością.

Części te są trwałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Łatwe w montażu elementy tuningu pozwalają samodzielnie dokonywać zmian w ramach odwracalnego tuningu. To świetna opcja zarówno dla amatorów, zaczynających swoją przygodę z tuningiem optycznym, jak i profesjonalistów. Tuning odwracalny to łatwy, szybki i stosunkowo niedrogi sposób na zmianę wyglądu samochodu. Maxton Design dostarcza najwyższej jakości części tuningowych, które doskonale się prezentują. Ponadto, w asortymencie producenta znajduje się wyposażenie do blisko 40 marek samochodów. Jeśli jednak posiadasz samochód, którego nie ma w ofercie Maxton Design, nic straconego. Wszystkie elementy, których potrzebujesz, zostaną wykonane dla Ciebie na zamówienie.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel