Listy ulubionych
X

O Nas

Maxton Design - globalna firma, producent, twórca lifestylu

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją splitterów body kitów oraz innych części tuningu wizualnego. Od 2006 roku projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty. Dzięki rozbudowanej sieci dealerów nasze produkty - produkowane wyłącznie w Polsce - trafiają do najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ciągle się zmieniamy i rozwijamy - nie stoimy w miejscu nieustannie kreując nowe trendy w tuningu wizualnym.

 

 

W Maxton Design produkujemy splittery z pasji i miłości do motoryzacji. Nasze produkty produkowane są wyłącznie w Polsce. Korzystamy z najnowszych technologii, aby zapewnić najwyższy poziom precyzji i bezpieczeństwa. Każdy element wykańczany jest ręcznie, co zapewnia dokładność i jakość naszych produktów. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą globalną sieć dealerów, aby zapewnić naszym klientom wygodę i dostępność naszych produktów.

 

 

Maxton Design to nie tylko firma. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, dlatego zależy nam na tym, aby samochody wyglądały nietuzinkowo, a ich właściwości aerodynamiczne pozwalały na ekscytującą i bezpieczną jazdę. Jesteśmy polskim producentem, pełnymi pasji i profesjonalizmu. Tworzymy niepowtarzalny design, zawsze najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie spoczywamy na laurach, stale się rozwijamy i poszerzamy ofertę elementów tuningu wizualnego, które wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel