Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Stelvio

Alfa Romeo Stelvio to jeden z włoskich modeli samochodów, do którego części tuningowe znajdują się w bogatej ofercie marki Maxton Design. Polski producent zajmuje się produkcją i sprzedażą doskonałej jakości części motoryzacyjnych. Należą do nich w szczególności splittery, spoilery, zderzaki oraz dokładki progowe. Wszystkie z oferowanych przez Maxton Design elementów to wykonane z nowoczesnego i trwałego ABS części, które wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia.
Alfa Romeo Stelvio jest modelem, który możesz wyposażyć np. w estetyczne dokładki progowe. Efektowne elementy tuningu z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki nim optycznie obniża się zawieszenie, dzięki czemu samochód zyskuje sportowego wyglądu. Poprawia się także jego całościowa estetyka. Listwy wykonane są z odpornego na uszkodzenia ABS.
Tworzywo to jest bardzo często wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Producent oferuje 3 typy wykończenia dokładek: teksturowany, połyskujący i carbonowy. Do Twojego wyboru jest także kolor taśmy dekoracyjnej, przeznaczonej do użytku na elementach tuningowych. Maxton Design proponuje także tuning w postaci splittera przedniego, przeznaczonego do Alfa Romeo Stelvio. Samochód wyposażony w tę część nabierze estetycznego, sportowego wyglądu. Zmianie ulegnie także jego aerodynamika. W wyniku tuningu zauważalnie zwiększy się docisk na przednią oś, co przełoży się na zwiększenie stabilności i przyczepności podczas szybszej jazdy. W zestawie ze splitterem dostaniesz czytelną instrukcję obsługi oraz klej i przydatne wkręty.
Przeglądając ofertę Maxton Design, warto zwrócić uwagę na splittery tylne boczne do Alfa Romeo Stelvio. Estetyczne dyfuzory wpływają nie tylko na wygląd samochodu, ale też mają wpływ na poprawę aerodynamiki. W komplecie z prawym i lewym dyfuzorem dostajesz także instrukcję montażu oraz klej i wkręty, które tę czynność umożliwiają. Do wyboru są również 3 rodzaje wykończenia splitterów: połyskujące, carbonowe i teksturowane. Ciekawym elementem, przy pomocy którego można dokonać tuningu Alfa Romeo Stelvio jest spoiler dachowy. Część ta ma prostą formę, ale całkowicie spełnia swoją funkcję.
Dzięki niej powietrze spływające po karoserii spowoduje docisk tylnej osi pojazdu, co będzie skutkowało zwiększeniem stabilności i przyczepności samochodu podczas jazdy z większą prędkością. Spoiler dostępny jest w trzech wariantach wykończenia, przy czym tekstura występuje tylko z jednej strony elementu. Dzięki tej lotce Twoja Alfa Romeo Stelvio nabierze ciekawego wyglądu, poprawiając tym samym swoją aerodynamikę. Maxton Design jest jednym z liderów europejskiego rynku producentów części tuningowych. Firma zajmuje się również wykonywaniem elementów wyposażenia na zamówienie. Jest to możliwe dzięki świetnie zaopatrzonemu zapleczu maszyn, w którym znajduje się urządzenie do laserowego skanowania 3D.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel