Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Alfa Romeo

Maxton Design jest znanym i cenionym na rynku motoryzacyjnym dostawcą wysokiej jakości części do tuningu samochodów. W swojej ofercie posiada zderzaki, spoilery oraz dokładki progowe do blisko 40 modeli samochodów w wielu rocznikach. Jednym, z nich jest Alfa Romeo. Włoskie samochody to coraz częściej spotykane na drogach pojazdy, do których także można dokupić wiele świetnych elementów tuningowych. Są to doskonałej jakości zderzaki, które zwiększą bezpieczeństwo jazdy, a także dodające sportowego charakteru spoilery oraz listwy progowe i dyfuzory.
Zderzaki są elementami służącymi zamortyzowaniu zderzenia z innym pojazdem lub przeszkodą drogową. Oferowane przez Maxton Design elementy tuningowe wykonane są z doskonałej jakości tworzyw, które pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i cenionych europejskich dostawców. Jest to głównie nowoczesne ABS, które jest materiałem świetnie sprawdzającym się szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym. Charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością, do jest szczególnie ważne w przypadku zderzaków przednich i tylnych. 
Maxton Design oferuje także bardzo duży wybór dokładek progowych. Elementy te wykorzystywane są w celu podniesienia walorów estetycznych pojazdu. Części te także są wykonane z solidnego plastiku ABS, dzięki czemu mamy gwarancję zakupu świetnej jakości elementów, które będą służyły przez długi czas, nieustannie zachowując świetny wygląd. Efektem zamontowania listew progowych będzienie tylko dodanie samochodowi sportowego charakteru. To także praktyczna ochrona rantów drzwi. Dzięki dokładkom na progi, części te nie będą się wycierać, a samochód będzie prezentował się rewelacyjnie przez długi czas.  Na szczególną uwagę zasługuje duży wybór splitterów, dyfuzorów i spoilerów. Dzięki nim samochód nabierze efektownego, sportowego charakteru, a także poprawi się jego aerodynamika. Dzięki wysokiej jakości splitterowi zamontowanemu pod przednim zderzakiem do chłodnicy dostanie się więcej powietrza, a także ulepszeniu ulegnie docisk i stabilność przedniej części samochodu. Części proponowane przez Maxton Design występują w kilku wersjach wykończenia, przez co każdy z Was ma możliwość wyboru wersji, która najbardziej odpowiada potrzebom i preferencjom.

Do wyboru Klientów pozostają splittery o wykończeniu carbon look, gloss black oraz molet. W przypadku samochodu Alfa Romeo, Klienci mogą także wybierać spośród wielu modeli trwałych dyfuzorów do tylnego zderzaka. Przy ich pomocy zwiększy się stabilność pojazdu, zwłaszcza przy większych prędkościach. Tak jak w przypadku poprzednich części, tak i splittery oraz dyfuzory wykonane są z mocnego i elastycznego tworzywa ABS.  Maxton Design oferuje nowoczesne części tuningowe, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. W przypadku wielu części Klient ma możliwość doboru koloru taśmy montażowej. Wszystkie z elementów tuningowych są gotowe do bezpośredniego montażu. To także elementy, które z łatwością można samodzielnie pomalować, dostosowując design spilttera czy dyfuzora do własnych potrzeb. Polski producent oferuje części tuningowe do wielu modeli samochodu Alfa Romeo, m.in 147, 156 GTA, Brera, Giulietta czy Mito i Stelvio. Dzięki częściom tuningowym od Maxton Design szybko i efektownie uda Ci się zmienić wygląd swojego samochodu. Pojazd nabierze efektownego, sportowego charakteru, a także poprawi się jego aerodynamika. 
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel