Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Giulia

W celu dokonania efektownego i bardzo dobrej jakości tuningu optycznego, niezbędne Ci będą nowoczesne części. Wszystkie interesujące Cię elementy bez wątpienia znajdziesz w ofercie Marki Maxton Design. Polski producent jest znanym i cenionym, na rynku europejskim i krajowym, dostawcą wysokogatunkowych splitterów, spoilerów, dokładek progów czy zderzaków. Wszystkie z wymienionych elementów wykonane są z najlepszych tworzyw i materiałów, co daje Ci gwarancję wyboru najlepszych elementów tuningu, które są wytrzymałe i mają doskonały design. W asortymencie Maxton Design znajdują się części przeznaczonego do samochodów będących przedstawicielami kilkudziesięciu marek. W bogatej ofercie marki znajdują się m.in części tuningu optycznego do Alfa Romeo Giulia Veloce.
Aby wizerunek Twojej Alfa Romeo Giulia Veloce został odświeżony, przydadzą Ci się nie tylko efektowne, ale i funkcjonalne elementy wyposażenia. Jednym z nich jest interesujący splitter przedni V.1. Produkt wyróżnia się nowoczesnym designem. Został zaprojektowany tak, żeby stanowić też konkretną i zwracającą uwagę ozdobę samochodu. Za sprawą spittera przedniego wyraźnie poprawia się aerodynamika samochodu. Powietrze wpływające pod zderzak spowoduje zwiększony nacisk na przód pojazdu, co poskutkuje polepszeniem przyczepności i stabilności w trakcie przejazdów z dużą prędkością. Montaż estetycznego splittera przedniego V.1 do Alfa Romeo Giulia Veloce to doskonały pomysł, jeśli chcesz dokonać nowoczesnego i funkcjonalnego tuningu wizualnego.
Z przeznaczeniem do wyposażenia Alfa Romeo Giulia Veloce powstały także ciekawe splittery tylne boczne. Elementy te będą doskonałym uzupełnieniem dla tunigu wykonanego za pomocą np. splittera przedniego, dokładek progów czy dokładki tylnej. Montaż splitterów tylnych bocznych poskutkuje poprawą wyglądu Twojego pojazdu. Za ich sprawą Alfa Romeo Giulia Veloce zyska nieco bardziej sportowego charakteru. Założenie tych produktów jest szybki i skutecznym sposobem na wyraźną poprawę wizualności samochodu. Splittery nie wymagają malowania i dostępne są w trzech formach wykończenia powierzchni: carbonowym, teksturowanym i połyskującym.
Aby tuning Twojej Alfa Romeo Giulia Veloce był spójną całością, niezbędny będzie montaż nowoczesnej dokładki tylnej. Element ten wyróżnia się nowoczesnym designem i będzie stanowić niemałą dekorację pojazdu. Za jej sprawą Alfa Romeo Giulia Veloce stanie się stylowym samochodem, który będzie się wyróżniał na ulicy. Jesteśmy pewni, że tuning wykonany za pomocą dokładki tylnej zainteresuje każdego miłośnika odwracalnego tuningu optycznego. Jeśli chcesz wyposażyć swoją Alfa Romeo Giulia Veloce w nowoczesne dokładki progów, z pewnością znajdziesz je w ofercie marki Maxton Design. Produkty mają interesujący design i wykonane są z doskonałej jakości tworzywa ABS. Aby tuning był całkowicie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, możesz wybrać jeden z trzech dostępnych efektów wykończenia dokładek: połyskujący, carbonowy lub teksturowany. Montaż części optycznie obniży zawieszenie samochodu, co nada mu bardziej sportowego i estetycznego wyglądu.
Idealnym dopełnieniem tuningu Alfa Romeo Giulia Veloce będzie montaż nowoczesnego przedłużenia spoilera drzwi bagażnika. Element ten stanowi ciekawą i niezwykle estetyczną część tuningu, która charakteryzuje się doskonałym designem. Odczuwalnie też wpływa na poprawę przyczepności jazdy. Spoiler wyposażony jest w taśmę dwustronną, co umożliwi Ci precyzyjny montaż. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS i dostępny jest w trzech formach wykończenia powierzchni. Maxton Design jest jednym z liderów na rynku europejskich dostawców części tuningu optycznego.
Wszystkie z proponowanych przez markę części wyprodukowane są z nowoczesny tworzyw i materiałów, dzięki czemu możesz być pewien, że dokonujesz zakupu doskonałej jakości części, które świetnie się prezentują i mają funkcjonalne zastosowanie. Alfa Romeo Giulia Veloce wyposażona w elementy tuningu Maxton Design będzie niezwykle estetycznie wyglądającym samochodem, wyróżniającym się sportowym charakterem.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel