Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

159

Maxton Design jest znanym i cenionym producentem nowoczesnych części do tuningu samochodów. Od niemal 15 lat dostarcza wysokiej jakości elementy w postaci spoilerów, splitterów, dyfuzorów czy zderzaków. Jednym z modeli pojazdów, do których części tuningowe znajdują się w ofercie sklepu, jest Alfa Romeo 159. W szczególności są to roczniki 2005 - 2011. Do samochodu tego przeznaczone są innowacyjne dokładki progów, splittery przednie, tylne, środkowe i boczne oraz spoilery typu cap.
Tyle splittery środkowe do Alfa Romeo 159 występują w kilku modelach. Do wyboru jest m.in. wygięty splitter wyposażony w pionowe elementy. Model ten występuje także bez wymienionych elementów. W zestawie z tą częścią Klient może otrzymać taśmę w kolorze białym lub czerwonym. Dokładka występuje w wykończeniu carbon look, gloss black oraz textured. Innymi modelami splitterów środkowych są elementy o prostym kształcie. Część ta występuje w wersji z dyfuzorem lub bez. Również do wyboru Klienta pozostaje typ wykończenia elementu tuningowego. Dostępne są opcje textured, gloss black oraz carbon look. Tylne splittery środkowe do Alf Romeo 159 poprawiają aerodynamikę oraz wpływają na atrakcyjny wygląd samochodu, dodając mu oryginalnego, sportowego charakteru.

Do Alfa Romeo 159 proponowane są także nowoczesne splittery przednie. Części te przeznaczone są do samodzielnego montażu pod zderzakiem przednim. Części tuningowe wykonane są z solidnego tworzywa ABS, które charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia, a także trwałością i elastycznością. W zestawie ze splitterami Klient dostaje specjalny klej oraz wkręty. Do wyboru jest także kolor taśmy montażowej. Maxton Design oferuje je w kolorze białym i czerwonym. Splittery w oryginalnej wersji występują w kolorze czarnym, ale bez problemu można je samodzielnie pomalować na dowolny kolor. Elementy te służą poprawie przepływu powietrza np. do chłodnicy. Dzięki nim zwiększa się nacisk na przednią o pojazdu, co skutkuje poprawą stabilności samochodu.

W sklepie Maxton Design możesz zakupić także doskonale wyprofilowane lotki do Alfa Romeo 159. W ofercie marki znajduje się zarówno model przeznaczony do montażu na klapie bagażnika, jak i spoiler dachowy. Oba typy części występują w trzech typach wykończenia: gloss black, molet i carbon look. Jednak w przypadku podobnych spoilerów, teksturowana jest tylko jedna strona części. W komplecie z lotką Klient otrzymuje także praktyczną taśmę to samodzielnego montażu. Tak jak w przypadku poprzednich elementów tuningowych, tak i te części występują w kolorze czarnym, ale ich kolor można własnoręcznie zmienić, dostosowując spoiler do odcienia swojego samochodu.

Maxton Design jest jednym z liderów w branży producentów wysokiej jakości elementów tuningowych. Oprócz gotowych elementów motoryzacyjnych, firma oferuje także możliwość laserowego skanowania pojazdu w 3D. Dzięki temu możliwe jest tworzenie części do tuningu, które są całkowicie tworzone według wskazówek i potrzeb Klienta. Oferta marki skierowana jest do wszystkich miłośników motoryzacji. Z pewnością trafi w gusta wszystkich, którzy cenią wysokiej jakości części tuningowe o estetycznym wyglądzie.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel