Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

156

Maxton Design jest jednym z czołowych europejskich dostawców nowoczesnych części tuningowych do blisko 40 marek samochodów. W ofercie sklepie znajduje się także bardzo bogata oferta części motoryzacyjnych do samochodu Alfa Romeo 156 GTA. Elementy tuningowe przeznaczone są do samochodów z roczników 2002 - 2005. Włoskich pojazdów na naszych ulicach wciąż przybywa. Marka Maxton Design podąża za trendami i nieustannie poszerza ofertę o elementy tuningowe pasujące do coraz większej ilości modeli aut.
W przypadku samochodu Alfa Romeo 156 GTA do wyboru mamy splitter przedni, splittery boczne, dyfuzor tylny oraz listwy progowe i spoiler dachowy. Wszystkie z wymienionych części wykonane są z doskonałej jakości tworzywa ABS, które jest bardzo często wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym. Wynika to z jego właściwości - elastyczności i trwałości i odporności na zarysowania.
Przedni splitter pod zderzak to niezwykle nowoczesny element tuningu. Wykonany jest z solidnego plastiku ABS. Dzięki niemu Twój pojazd w dosłownie kilka chwil nabierze całkowicie innego charakteru. Estetyczny, sportowy wygląd to tylko cześć zalet, jakie zdobywa samochód po zamontowaniu nowoczesnego splittera przedniego do Alfa Romeo 156 GTA. To także poprawiona aerodynamika. A dokładniej - zwiększona ilość powietrza np. w chłodnicy oraz zwiększenie docisku i poprawa stabilności przedniej osi pojazdu. 
Do samochodu Alfa Romeo 156 GTA przeznaczone są także trwałe boczne, tylne splittery. Są idealnym uzupełnieniem do praktycznego i efektownego dyfuzora. Dokładki tuningowe wykonane są z najlepszego ABS, które jest trwałe i odporne na różnorakie uszkodzenia. Dzięki nim ulepszeniu podlega ogólna aerodynamika samochodu. Poprawiają opory powietrza, a także powodują większy nacisk pojazdy na tylną oś. Dodają również interesującego, sportowego wyglądu i poprawiają całościową estetykę. 
Dyfuzor tylny do Alfa Romeo 156 GTA jest świetnie zaprojektowanym elementem tuningowym. Wyposażony jest w pionowe elementy, które poza dodatkowymi funkcjami poprawiającymi aerodynamikę, są także oryginalnym elementem wizualnym. Część ta występuje w trzech wariantach wykończenia: gloss, molet i carbon. Daje to możliwość wyboru elementu, który najbardziej będzie odpowiadał Waszym potrzebom i preferencjom. 
W przypadku samochodu Alfa Romeo 156 GTA, Maxton Design oferuje także spoilery dachowe. Element wykonany jest z nowoczesnego i trwałego tworzywa. Do wyboru Klientów są trzy wersje wykończenia lotki. Należą do nich warianty gloss, carbon i molet. Spoiler wpływa na poprawę aerodynamiki, a także kształt i prezencję pojazdu. Dzięki zwiększeniu docisku na tylną oś, poprawia się stabilność, co jest zauważalne szczególnie podczas jazdy z większą prędkością. 
Maxton Design to nowoczesne przedsiębiorstwo, które oferuje swoim Klientom nie tylko wysokiej jakości części tuningowe. To także możliwość zakupu części zaprojektowanych specjalnie wg potrzeb Klientów. Dzięki temu, że firma dysponuje nowoczesnym urządzeniem do laserowego skanowania 3D, możliwe jest dokładnie sporządzenie wszystkich części, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami zleceniodawców.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel