Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Brera

Maxton Design jest znanym i cenionym w całej Europie dostawcą nowoczesnych części do tuningu samochodów. Wśród wielu doskonałej jakości elementów znaleźć można m.in. asortyment przeznaczony do samochodu Alfa Romeo Brera. W szczególności chodzi o pojazdy z roczników 2005 - 2010. Są to wysokiej jakości części tuningowe, które zostały wykonane z trwałego i elastycznego tworzywa ABS. W przypadku Alfa Romeo Brera do wyboru są dokładki progów, splittery przednie i tylne oraz spoiler typu cap.
Alfa Romeo Brera jest niezwykle ciekawym samochodem. Aby poprawić jego wygląd, warto dodać do jego wyposażenia nowoczesne dokładki progów. W zestawie znajdują się progi prawy i lewy. Elementy wykonane są z solidnego ABS i występują w trzech rodzajach wykończenia: czarnym połysku, carbonie i teksturze. W przypadku dokładek progowych, do wyboru Klienta są także kolorowe taśmy samoprzylepne. Dzięki nim podkreślony zostanie charakter samochodu. Zwiększy się też jego ogólna estetyka. W ofercie Maxton Design znajduje się też splitter przedni przeznaczony do Alfa Romeo Brera.

To doskonały sposób na poprawę aerodynamiki pojazdu, a także dodanie mu typowo sportowego wyglądu. Nowoczesny splitter wykonany jest z bardzo trwałego tworzywa, które wyróżnia się odpornością na uszkodzenia. Element dostarczany jest w komplecie z wkrętami oraz czytelną instrukcją montażu. Część ta także występuje w trzech wariantach wykończenia powierzchni: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. To wyboru jest także samoprzylepna taśma w kolorze białym lub czerwonym. Dzięki nim możesz łatwo spersonalizować samochód, dodając mu oryginalnego wyglądu.

Dyfuzory tylne do Alfa Romeo Brera występują w kilku wersjach. Są to splittery tylne środkowe z lub bez dyfuzora oraz splittery boczne. Wszystkie z elementów wykonane są z doskonałej jakości ABS, które jest gwarancją trwałości części i ich świetnego wyglądu. Przedstawione części nie wymagają dodatkowego malowania, ale jest to możliwe po uprzednim nałożeniu na elementy tuningowe odpowiedniego podkładu. Dyfuzory tylne nie tylko poprawiają estetykę pojazdu. Są to też świetne sposoby na zwiększenie nacisku na tylną oś samochodu, do skutkuje poprawą stabilności, zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością.

Asortyment polskiej marki zawiera także efektowny i praktyczny spoiler dachowy. Dzięki niemu poprawi się aerodynamika pojazdu. Samochód nabierze bardziej opływowego kształtu, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie stabilności podczas jazdy. Lotka wykonana jest z solidnego ABS i wybierać można spośród trzech wariantów wykończenia: połyskującego, teksturowanego i carbonowego. Spoiler dodaje ciekawego, sportowego charakteru, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy szybkich samochodów oraz wysokiej jakości części tuningowych. Większość z części tuningowych do Alfa Romeo Brera zabezpieczone jest folią ochronną. Dzięki temu do Twoich rąk trafia nowy, nieuszkodzony i idealnie prezentujący się produkt. Naklejki potwierdzające jakość są dodatkowym gwarantem wyboru nowoczesnych części doskonałej jakości. Maxton Design oferuje ogromny wybór wyposażenia tuningowego, które przeznaczone jest do blisko 40 modeli samochodów. Jeśli nie możesz znaleźć niczego dla siebie, firma wykona to na zamówienie, uwzględniając wszystkie Twoje uwagi.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel