Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Coupe (C238)

Maxton Design to marka doskonale znana fanom tuningu optycznego na całym świecie. Firma koncentruje działalność na wytwarzaniu wysokiej jakości części oraz akcesoriów tuningowych. Asortyment marki zawiera wiele estetycznych dokładek progów, zderzaków, spoilerów, dyfuzorów czy splitterów. Wśród akcesoriów dostępne są także niebanalne otwory maski, owiewki, brewki czy ramki świateł. Z pomocą wszystkich tych produktów nie tylko odświeżysz wygląd samochodu, ale też zadbasz o jego aerodynamikę. Części oferowane przez Maxton Design przypadną do gustu każdemu, kto szuka solidnych i estetycznych wyrobów, posiadających wymagające certyfikaty jakości.
Do produkcji elementów wyposażenia Maxton Design wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały. Najpopularniejszymi z nich są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa są odpowiednio elastyczne, odporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych oraz wytrzymałe. Materiały nie są też podatne na uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Dzięki temu ABS i włókno szklane mają tak duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i wykorzystywane są do wyrobu zarówno tuningu, jak i pozostałych elementów podstawowego wyposażenia.

Maxton Design tworzy produkty tuningowe do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa Klasy E W213 Coupe (C238) AMG-Line. Z myślą o tym pojeździe powstał m.in. ciekawy element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Produkt jest bardzo łatwy w montażu i pozytywnie wpłynie na poprawę aerodynamiki. Element sprawi, że powietrze opływające karoserię zacznie mocniej dociskać tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności. Co więcej, nakładka podkreśli sportowy wygląd samochodu i świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia. Produkt występuje w kilku rodzajach wykończenia powierzchni i uzyskał za swoją jakość świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Posiadaczy Mercedesa Klasy E W213 Coupe (C238) AMG-Line z pewnością zainteresują estetyczne dokładki progów. Elementy optycznie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Listwy dostępne są w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia. Produkty świetnie wkomponują się w tuning wykonany przy pomocy splittera przedniego oraz odpowiednich elementów zamontowanych w tylnej części samochodu. Produkty nabyć można w komplecie z taśmą ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Produkty mają zabezpieczenie UV i są gotowe do użytku.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy E W213 Coupe (C238) AMG-Line dedykowane są także świetnej jakości splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. Produkty najlepiej będą wyglądać zamontowane jednocześnie, dzięki czemu stworzą ciekawą i estetyczną całość. Produkty stanowią uzupełnienie dla splittera przedniego i dokładek progów. Zarówno splittery tylne boczne, jak i dokładka tylną powstały z ABS i dostępne są w trzech wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Produkty nie wymagają malowania i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do użytku w Mercedesie Klasy E W213 Coupe (C238) AMG-Line przeznaczone są nowoczesne splittery przednie. Produkty wyeksponują sportową sylwetkę samochodu, a także wyraźnie poprawią jego aerodynamikę. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą przyciśnie przednią oś, a to przyczyni się do poprawy przyczepności i stabilności. Elementy nie wymagają dodatkowego malowania i posiadają warstwę chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV. Do wyboru są trzy wersje wykończenia splitterów - carbonowa, połyskująca i teksturowana. Produkty dostarczane są wraz z zestawem montażowym.

Nowoczesne, estetyczne i solidne części tuningu Maxton Design pomogą nie tylko odświeżyć wygląd samochodu, ale też przyczynią się do polepszenia aerodynamiki. Producent od wielu lat działa w branży i zyskał uznanie dzięki bogatej ofercie, pełnej wysokogatunkowych części przeznaczonych do użytku w samochodach aż kilkudziesięciu marek.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel