Listy ulubionych
X

FAQ

FAQ's

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszty wysyłki uzależnione są od: wielkości zamówienia, wagi, gabarytów paczki oraz miejsca docelowego wysyłki (terytorium Polski od 40zł - 400zł, poza terytorium Polski od 20€ - 4000€)

Skąd pochodzą splittery Maxton Design?

Wszystkie produkty powstają w jednym miejscu na świecie - w Wojniczu w Polsce. Dlatego każdy, kto kupuje splittery Maxton Design może być pewny ich jakości. Dzięki globalnej sieci dealerów nasze produkty dostępne są w niemal wszystkich zakątkach świata. Jesteśmy dumni, że produkty pochodzące z Polski trafiają do miłośników motoryzacji na całym świecie.

Jakie są dostępne formy płatności?

Akceptujemy płatności PayPal, tradycyjny przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą

Czy jest możliwość zwrotu zamówionego produktu?

Klient indywidualny zamawiający na paragon ma możliwość zwrotu zamówionego towaru. Klient firmowy zamawiający na fakturę zgodnie z obowiązującym prawem nie ma możliwości zwrotu zamówionego towaru.

Czy jest możliwość zmodyfikowania produktu dostępnego w ofercie?

Niestety nie ma możliwości modyfikacji produktów w żadnym stopniu. Każdy z produktów powstaje z wcześniej przygotowanych projektów form, według opatentowanych wzorów.

Czy istnieje możliwość wykonania produktu występującego w asortymencie innej firmy?

Niestety nie kopiujemy wzorów już dostępnych na rynku, każdy produkt powstaje u nas w firmie od podstaw w naszym dziale projektowym.

Czy istnieje możliwość montażu zamówionych produktów?

Montaż jest możliwy wyłącznie w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i ustaleniu terminu tel. +48 535 522 963

Dlaczego proces produkcji tyle trwa?

Splittery Maxton Design produkujemy tylko w jednym miejscu na świecie - w Polsce, w Wojniczu. Nasze produkty są od początku do końca produkowane ręcznie, ręcznie wykańczane, pakowane i wysyłane na cały świat. Zawsze staramy się dbać o najdrobniejsze szczegóły i o najwyższą jakość produktów. Nie magazynujemy produktów i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Splittery powstają specjalnie na zamówienie klienta. Dlatego proces produkcji trwa 35 - 72 dni.

Czy produkt do innego modelu będzie pasował do mojego samochodu?

Nasze produkty powstają na bazie skanów 3D konkretnych modeli samochodów. Dlatego są dedykowane do konkretnych modeli. Różne modele samochodów różnią się między sobą, niekiedy są to małe szczegóły, jednak nawet najmniejsze różnice powodują, że produkt dedykowany do jednego modelu nie pasuje do innego. Po więcej informacji o naszych projektach proszę napisać na adres projects@maxtondesign.eu

Czy można skrócić czas oczekiwania?

Mamy dealerów na całym świecie, na wszystkich kontynentach, zamówienia spływają do nas z całego świata, a produkcja odbywa się tylko i wyłącznie w Wojniczu, w Polsce. Nasze produkty powstają ręcznie i staramy się dbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie można ukrywać, że sytuacja pandemii nie ułatwia naszej załodze pracy, a przez charakter naszej produkcji i tego, że do produkowania splitterów aerodynamicznych potrzebne są odpowiednie kompetencje i umiejętności, nie jesteśmy w stanie skrócić czasu produkcji bez rezygnowania z naszej jakości. Wiemy, że ten czas oczekiwania jest długi, bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, ale uważamy, że ważniejsze dla naszych klientów jest to, żeby splittery wyglądały pięknie i były wytrzymałe i wykonane z dbałością, dlatego musimy spełniać odpowiednie względy i ten czas jest konieczny

Jak zamontować nasze produkty?

Do większości produktów dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, wraz z opisem śrub itp. Jeżeli instrukcja nie została dołączona to znajdziesz ją w Instrukcjach montażu na naszej stronie internetowej lub w formie wideo na kanale YouTube

Czy mogą wystąpić jakieś problemy ze splitterami na samochodzie?

Nasze splittery projektujemy w taki sposób, że są one dopasowane do konkretnych modeli samochodów, w konkretnych wersjach i opcjach. Dlatego montując odpowiedni splitter, tzn. dedykowany do danego samochodu, będzie on pasował. Bardzo ważne jest wiedzieć czy samochód nie jest uszkodzony lub modyfikowany - w takim przypadku mogą wystąpić trudności lub problemy. Bardzo istotną sprawą jest odpowiednie zamontowanie splitterów zgodnie z instrukcją. Nieodpowiedni montaż jest najczęstszą przyczyną problemów związanych ze splitterami, które, w takim przypadku, mogą skutkować nawet uszkodzeniem nadwozia. Nasze instrukcje montażu, również w formie video, znajdziesz tutaj. Jeśli masz dodatkowe pytanie związane z montażem, napisz do naszego specjalisty na adres mailowy sales@maxtondesign.eu.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel