Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mercedes

Polska marka Maxton Design zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Firma od wielu lat jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży i ma w ofercie elementy wyposażenia przeznaczone do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Przedsiębiorstwo korzysta z nowocześnie wyposażonego zakładu produkcyjnego, w którym znajdują się innowacyjne urządzenia. Dzięki nim powstają wysokogatunkowe splittery, spoilery, zderzaki, dokładki progów czy dyfuzory. Co więcej, Maxton Design proponuje także wiele godnych uwagi akcesoriów tuningowych, np. grilli przednich, ramek świateł, owiewek, brewek czy otworów maski. Dzięki zastosowaniu wspomnianych elementów, odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu, a także odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę.
W procesach produkcyjnych wyrobów Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Do najpopularniejszych należą włókno szklane oraz ABS. Tworzywa są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na wilgoć, skrajne temperatury lub uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Dlatego też materiały doskonale nadają się do wyrobu zarówno estetycznych części tuningu optycznego, jak i wielu innych elementów tworzących standardowe wyposażenie pojazdów. Produkty Maxton Design posiadają oznaczenia jakości i mają wszystkie wymagane certyfikaty.

Wśród wielu nowoczesnych produktów Maxton Design znajduje się wiele ciekawych propozycji do samochodów marki Mercedes. Produkty te tworzone są do pojazdów kilkudziesięciu modeli. Posiadacze Mercedesów mają do wyboru m.in. szeroką gamę dokładek progów. W zależności od tego, z jakiego materiału powstały dane produkty, mogą one występować w rozmaitych wersjach wykończenia powierzchni. Tego typu elementy sprawiają, że nadwozie wizualnie się obniża, a pojazd nabiera bardziej sportowego charakteru. Listwy progów doskonale komponują się ze splitterem przednim oraz dokładkami tylnymi. Zestawione w ten sposób produkty stworzą oryginalną i estetyczną całość, która wyeksponuje walory estetyczne samochodu.

Z myślą o samochodach marki Mercedes stworzono także wiele efektownych splitterów tylnych - środkowych i bocznych oraz dokładek tylnych. Elementy te optycznie obniżają wysokość nadwozia i stanowią doskonałe uzupełnienie dla dokładek progów. Splittery tworzone są z wysokiej jakości ABS i występują przeważnie w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Do splitterów tylnych bocznych dobrać można również taśmę ozdobną w kolorze czerwonym albo białym. Wszystkie z wymienionych elementów posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone specjalną warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Do wykorzystania w Mercedesach przeznaczone są równie nowoczesne i funkcjonalne spoilery tylne - dachowe bądź bagażnikowe. Produkty powstają z ABS albo włókna szklanego. Spoilery to nie tylko ciekawe elementy estetyczne, ale tez funkcjonalne produkty poprawiające aerodynamikę pojazdu. Dzięki spoilerowi powietrze opływające karoserię wywiera większy nacisk na tylną oś, przez co polepsza się przyczepność. Spoiler podkreśla sportową sylwetkę pojazdu i stanowi nowoczesne wykończenie całości tuningu.

Aby poprawić aerodynamikę Mercedesa, przyda się także wysokiej jakości splitter przedni. Wśród propozycji Maxton Design znajduje się wiele nowoczesnych elementów tego typu, w tym produkty racingowe. Splitter przedni wizualnie obniża nadwozie, eksponując sportowy charakter pojazdu. Co więcej, dzięki niemu powietrze przepływające poniżej zderzaka z większą siłą przyciśnie przednią oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności i stabilności. Splittery występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Wyjątek stanowią elementy racingowe. Te składają się z płaskiej dokładki pod zderzak wykonanej z ABS wykończonego w technologii CNC oraz stalowych wsporników. Splittery racingowe prezentują się niezwykle oryginalnie i zawsze przyciągają uwagę miłośników motoryzacji.

Wyroby tuningowe marki Maxton Design to jedne z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia. Produkty są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu posłużą przez długi czas, zachowując przy tym świetny wygląd. Jeżeli jesteś posiadaczem któregoś z modeli Mercedesa i chcesz profesjonalnie zadbać o swój samochód, produkty Maxton Design z pewnością pomogą osiągnąć ten cel.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel