Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E Klasa

Specjalnością marki Maxton Design jest produkcja nowoczesnych i wysokogatunkowych części samochodowego tuningu optycznego. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku i jest dziś jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim. Asortyment producenta tworzą estetyczne i nowoczesne dyfuzory, dokładki progów, spoilery, splittery czy zderzaki. Wraz ze wspomnianymi produktami kupić można również ciekawe akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, brewki, owiewki czy grille przednie. Dzięki zaprezentowanym elementom samodzielnie odświeżysz wygląd samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę.
Do produkcji wyrobów motoryzacyjnych Maxton Design wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Najpopularniejszymi z nich są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa są wysoce wytrzymałe, elastyczne oraz odporne na uszkodzenia i szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Materiały posiadają certyfikat TUV, potwierdzający ich doskonałą jakość. Dlatego też ABS i włókno szklane z powodzeniem wykorzystywane są do wyrobu nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów.

Maxton Design proponuje klientom niezwykle szeroką gamę produktów do samochodów kilkudziesięciu marek, w tym do Mercedesa Klasy E. Do zastosowania w tych samochodach dedykowane są m.in. ciekawe dokładki progów. Elementy te sprawią, że nadwozie ulegnie wizualnemu obniżeniu, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Listwy są także świetnym uzupełnieniem dla splittera przedniego i produktów zamontowanych w tylnej części pojazdu. Dzięki nim całość stanie się spójna i wyeksponuje walory estetyczne samochodu. Dokładki dostępne są w wielu rodzajach wykończenia i mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Z myślą o wyposażeniu Mercedesa Klasy E stworzono także wiele nowoczesnych dokładek tylnych oraz splitterów tylnych bocznych. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, eksponując sportową sylwetkę samochodu. Produkty uzupełniają się wzajemnie i świetnie wkomponują się w tuning wykonany przy pomocy dokładek progów oraz splittera przedniego. Zarówno splittery tylne boczne, jak i dokładki zostały wykonane z ABS i występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Produkty nie wymagają malowania i są zabezpieczone powłoką chroniącą przed promieniami UV.

Na właścicieli Mercedesa Klasy czekają również ciekawe produkty będące przedłużeniami spoilerów. Każdy z tych elementów ma formę niedużej lotki, która w ciekawy sposób zaakcentuje sportowy wygląd samochodu, a także pozytywnie wpłynie na jego aerodynamikę. Za sprawą nakładki powietrze spływające po karoserii z większą siłą przyciśnie tylną oś, co przełoży się na wyraźną poprawę stabilności. Każde z przedłużeń zostało wyposażone w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjną instalację. Nakładki dostępne są w kilku wersjach wykończenia i posiadają certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do montażu w Mercedesie Klasy E dedykowane są także niezwykle ciekawe splittery przednie. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dodając samochodowi sportowego charakteru. Dzięki produktom powietrze dostające się pod zderzak zacznie mocniej dociskać przednią oś, co w efekcie poskutkuje poprawą przyczepności oraz stabilności. Splittery wysyłane są wraz z zestawami montażowymi. Elementy zostały zabezpieczone warstwą chroniącą przed promieniami UV. Splittery dostępne są w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Maxton Design tworzy produkty, które są stosowane przez klientów na całym świecie. Firma nieustannie się rozwija i rozszerza asortyment o produkty przeznaczone do użytku w najnowszych modelach samochodów. Jeżeli rozważasz zakup nowoczesnych części tuningu optycznego, oferta marki Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel