Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

W213 [2016-2021]

Maxton Design to jedna z najpopularniejszych firm oferujących wysokiej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Producent działa w branży od wielu lat i ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku w Europie. Wśród proponowanych przez markę produktów znajduje się wiele wysokiej jakości dyfuzorów, spoilerów, dokładek progów, splitterów czy zderzaków. Bardziej wymagających fanów tuningu z pewnością zainteresują oryginalne akcesoria, np. owiewki, ramki świateł, brewki czy grille przednie. Z pomocą wspomnianych produktów samodzielnie odmienisz dotychczasowy wygląd samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę.
Każdy z produktów marki Maxton Design wykonany jest z solidnego materiału. Do najczęściej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. Tworzywa są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i oporne na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych. Materiały nie niszczą się pod wpływem uszkodzeń mechanicznych albo chemicznych. Dzięki tym właściwościom ABS i włókno szklane tak dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu, jak i wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu samochodów. Części tuningu optycznego Maxton Design mają zabezpieczenie UV i przechodzą szczegółowe kontrole jakości.

Jeżeli jesteś posiadaczem Mercedesa Klasy E W213 i chcesz zadbać o swój samochód, z pewnością zainteresujesz się elementami wyposażenia marki Maxton Design. Znajdziesz tu m.in. estetyczne dokładki tylne oraz splittery tylne boczne. Produkty optycznie obniżą wysokość nadwozia i podkreślą sportowy charakter pojazdu. Elementy są gotowe do użytku i występują w kilku ciekawych rodzajach wykończenia. Dokładki i splittery najlepiej prezentują się zamontowane jednocześnie i stanowią doskonałe uzupełnienie dla dokładek progów oraz splittera przedniego. Elementy powstały z tworzywa ABS i występują w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Z myślą o zastosowaniu w samochodach Mercedes Klasy E W213 stworzono także niebanalne nakładki na spoilery. Produkty te mają formę niedużych lotek, które podkreślą sportowy charakter pojazdu i wyeksponują jego walory estetyczne. Dzięki produktom powietrze spływające po karoserii z większa siłą dociśnie tylną oś, poprawiając tym samym przyczepność. Nakładki zostały wyposażone w mocną taśmę dwustronną, gwarantującą precyzyjną instalację. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Przedłużenia spoilera mają zabezpieczenie UV i nie ma konieczności malowania ich przed instalacją.

Do zastosowania w Mercedesie Klasy E W213 stworzono również nowoczesne i estetyczne dokładki progów. Elementy tego typu sprawiają, że wysokość nadwozia wizualnie się obniża, a pojazd zyskuje bardziej sportowy wygląd. Produkty połączą wyposażenie tuningowe znajdujące się w przedniej oraz tylnej części samochodu, czyniąc je spójnym oraz estetycznym. Do produkcji dokładek zastosowano ABS. Elementy występują w teksturowanej, połyskującej, a także carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

W ofercie Maxton Design znajdują się także nowoczesne splittery przednie przeznaczone do montażu w Mercedesie Klasy E W213. Dzięki produktom powietrze dostające się pod zderzak mocniej przyciśnie przednią oś, co poskutkuje polepszeniem przyczepności oraz stabilności. Co więcej, splitter przedni wizualnie obniży nadwozie, eksponując tym samym sportowy wygląd pojazdu. Produkty dostarczane są wraz z zestawami montażowymi. Splittery występują w kilku rodzajach wykończenia powierzchni i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN. Elementy są odporne na uszkodzenia i nie wymagają malowania przed instalacją.

Maxton Design od wielu lat działa w branży motoryzacyjnej i nieustannie poszerza swój asortyment o kolejne nowoczesne elementy tuningu. Firma kieruje ofertę do posiadaczy samochodów wielu marek, co czyni ją jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel