Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

AMG-Line

Maxton Design jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się firmą, której specjalnością jest produkcja świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Producent ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby nowocześnie i funkcjonalnie wyposażyć samochód. Do tego celu posłużą nowoczesne i estetyczne splittery, dokładki progów, dyfuzory, spoilery czy zderzaki. Aby dodatkowo podkreślić tuning przydadzą się również niebanalne akcesoria, np. owiewki, ramki świateł, brewki czy otwory maski. Każdy ze wspomnianych produktów łączy w sobie niebanalny design i doskonałą jakość wykonania.
W strukturze firmy znajduje się nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, w którym pracę nowoczesnych maszyn nadzorują najlepsi specjaliści. Do wyrobu produktów tuningowych stosowane są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały cechuje duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Tworzywa doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko elementów tuningu, ale też wielu innych części tworzących podstawowe wyposażenie pojazdów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design przechodzi szczegółową kontrolę jakości.

Wśród wielu produktów oferowanych przez Maxton Design dostępne są także ciekawe elementy dedykowane instalacji w samochodach Mercedes-Benz Klasy E W 213 AMG-Line. Z asortymentu producenta skorzystają zarówno posiadacze wersji Coupe, jak i Sedan. Do montażu w tych pojazdach przeznaczone są m.in. nowoczesne dokładki progów. Elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, podkreślając tym samym sportowy wygląd pojazdu. Elementy stanowią uzupełnienie dla splittera przedniego oraz produktów znajdujących się w tylnej części samochodu. Dokładki wyróżniają się pięknym designem i występują w kilku rodzajach wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do instalacji i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o użytku w pojazdach Mercedes-Benz Klasy E W 213 AMG-Line zaprojektowano również oryginalne dokładki tylne oraz splittery tylne boczne. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska bardziej sportowy wygląd. Produkty są odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne albo chemiczne. Splittery i dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy nie wymagają malowania i uzyskały certyfikat jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do wykorzystania w Mercedesie-Benz Klasy E W 213 AMG-Line przeznaczone są także ciekawe elementy będące przedłużeniami spoilerów. Za ich sprawą powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, w wyniku czego wyraźnie poprawi się przyczepność. Elementy mają formę niewielkich lotek, które montuje się przy pomocy taśmy dwustronnej. Nakładki dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Produkty nie wymagają malowania i są pokryte warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Na właścicieli Mercedesa-Benz Klasy E W 213 AMG-Line czekają także wyjątkowe splittery przednie. Produkty nie tylko odmienią oryginalny wygląd pojazdu, ale też przyczynią się do polepszenia jego aerodynamiki. Za sprawą tego typu produktu powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać większy nacisk na przednią oś, co poskutkuje poprawą w kwestii przyczepności oraz stabilności. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, eksponując tym samym sportowy wygląd pojazdu. Splittery dostarczane są razem z zestawami montażowymi. Produkty mają zabezpieczenie UV i zostały wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design jest jedną z najbardziej znanych marek na motoryzacyjnym rynku europejskim. Firma tworzy wysokogatunkowe produkty, które łączą w sobie niepowtarzalny design oraz świetną jakość wykonania. Jeżeli szukasz solidnych, estetycznych i trwałych elementów wyposażenia, powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą marki Maxton Design.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel