Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Lexus

Maxton Design to uznany na świecie producent wysokiej jakości części tuningu optycznego. Produkty oferowane przez markę powstają tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów, pochodzących od znanych producentów i posiadających wszystkie wymagane certyfikaty jakości. Dostępne są tu nowoczesne dokładki progów, splittery, dyfuzory, spoilery czy zderzaki. Oryginalnym uzupełnieniem dla nich są ciekawe akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, grille przednie, owiewki czy brewki, Wszystkie z nich są estetycznymi i solidnymi wyrobami, dzięki którym odmienisz wygląd swojego samochodu i wpłyniesz na polepszenie jego aerodynamiki. Tuning od Maxton Design dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek.
Do produkcji elementów wyposażenia Maxton Design wykorzystywane są najczęściej ABS i włókno szklane. To niezwykle wytrzymałe materiały, powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Tworzywa cechuje odporność na uszkodzenia, elastyczność i wytrzymałość. ABS i włókno szklane nie niszczą się pod wpływem wilgoci i nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur. Tworzywa doskonale sprawdzają się w produkcji np. części tuningu optycznego czy pozostałych elementów, stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Wyroby Maxton Design posiadają oznaczenia potwierdzające ich świetną jakość. Niektóre z produktów mogą zostać wykonane z carbonu lub laminatu.

Wśród niezliczonej ilości części Maxton Design nie brakuje elementów wyposażenia do samochodów Lexus. Produkty będą pasować do modeli CT, GS, IS, NX, RC, RC F oraz RX. Właściciele tych pojazdów znajdą tu szeroką gamę nowoczesnych dokładek progów. To typowo estetyczne produkty, za sprawą których wizualnie obniży się wysokość nadwozia. W efekcie samochód nabierze zdecydowanie ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Elementy te w większości wykonane są z ABS i występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Listwy pod progi posiadają zabezpieczenie UV i są gotowe do instalacji.

Do samochodów marki Lexus stworzono także niezwykle bogaty wybór splitterów tylnych bocznych oraz splitterów tylnych środkowych. To wysoce estetyczne elementy wyposażenia, które najlepiej prezentują się, gdy są zamontowane jednocześnie. Dzięki nim optycznie obniżona zostaje wysokość nadwozia, co sprawia, że pojazd zyskuje nieco bardziej sportowego wyglądu. Wymienione splittery tylne stanowią ciekawe uzupełnienie dla dokładek progów oraz splittera przedniego. Dzięki wszystkim tym produktom uda się uzyskać oryginalny i nowoczesny tuning optyczny, który podkreśli indywidualny charakter Twojego pojazdu. Splittery tylne środkowe oraz tylne boczne powstały z certyfikowanego ABS i występują w carbonowej, teksturowanej oraz połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Z przeznaczeniem do użytku w samochodach Lexus zaprojektowano ciekawe spoilery tylne. Produkty te dostępne są w formie dużych elementów dedykowanych montażowi na drzwiach bagażnika, a także niewielkich lotek, mocowanych przy pomocy taśmy dwustronnej. Za sprawą tego typu produktu powietrze opływające karoserię będzie wywierać większy nacisk na przednią oś. To z kolei poskutkuje odczuwalnym polepszeniem przyczepności, szczególnie podczas przejazdów z większą prędkością. Wybrane modele spoilerów powstały z włókna szklanego, a pozostałe z ABS. Produkty mają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i są gotowe do użytku.

Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama splitterów przednich do samochodów Lexus. To wyjątkowo przydatne części tuningu optycznego, które mają wpływ na polepszenie aerodynamiki pojazdu. Za ich sprawą powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W efekcie tego zauważalnie poprawi się stabilność oraz przyczepność. Dodatkowo, elementy wizualnie obniżą wysokość nadwozia, dodając tym samym samochodowi bardziej sportowego charakteru. Splittery przednie dostarczane są wraz z zestawem montażowym. Dokładki dostępne są w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich, którzy szukają najlepszych części samochodowego tuningu optycznego. Producent specjalizuje się w tworzeniu solidnych oraz estetycznych produktów, które wyróżnią Twój samochód na ulicy i znacząco poprawią komfort jego użytkowania. Zakup wyrobów Maxton Design to inwestycja, która zwróci się w postaci wielu lat użytkowania solidnych i estetycznych części tuningu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel