Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

RC

Maxton Design to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji nowoczesnych elementów tuningu optycznego. To nie tylko estetyczne, ale też bardzo solidne elementy wyposażenia, które odmienią wygląd Twojego samochodu i poprawią jego aerodynamikę. Maxton Design ma dla swoich klientów ciekawe splittery, dokładki progów, zderzaki, spoilery czy dyfuzory. Ponadto, producent tworzy także niebanalne akcesoria tuningowe. Wśród nich znajdują się m.in. ramki świateł, brewki, grille przednie czy owiewki boczne zderzaka. Każdy z powyższych elementów został wykonany z certyfikowanego materiału, pochodzącego od renomowanych dostawców.
Tworzywami stosowanymi do produkcji części Maxton Design są najczęściej ABS i włókno szklane. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia chemiczne czy mechaniczne. Dodatkowo, tworzywa nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur i wilgoci. Z tego względu włókno szklane i ABS są tak często stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Bardzo dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu, jak i elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodowe. Każdy z finalnych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie UV. Firma ma w swojej ofercie także wysokiej jakości części tuningu wykonane z laminatu oraz carbonu.

Wśród wielu modeli samochodów, do których tuning proponuje Maxton Design jest Lexus RC. Z myślą o tym ciekawym modelu zaprojektowano m.in. estetyczne splittery tylne środkowe oraz splittery tylne boczne. Tego typy produkty mają estetyczne zastosowanie. Dzięki nim optycznie obniży się wysokość nadwozia, przez co samochód zyska zupełnie nowego i bardziej sportowego charakteru. Producent proponuje splittery tylne środkowe w wersji z dyfuzorem i bez. Elementy różnią się jedynie designem, ale łączy je wysoka jakość wykonania i trwałość. Wszystkie ze wspomnianych elementów tuningu powstały z ABS i są dostępne w kilku wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Aby dokonać nowoczesnego i funkcjonalnego tuningu optycznego Lexusa RC, przyda się również spoiler tylny. Element proponowany przez Maxton Design ma formę niewielkiej lotki, którą instaluje się na drzwiach bagażnika przy pomocy taśmy dwustronnej. Za sprawą tego typu elementu powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co przełoży się na zauważalne polepszenie przyczepności pojazdu. Dodatkowo, spoiler zaakcentuje sportowy charakter pojazdu i świetnie skomponuje się z pozostałymi częściami tuningu. Element został wyposażony w mocną taśmę akrylową. Spoiler występuje w kilku estetycznych wersjach struktury powierzchni i ma zabezpieczenie UV.

Produktem, którego montaż przyniesie wiele korzyści jest splitter przedni do Lexusa RC. To nowoczesne i wysoce estetyczne elementy wyposażenia, za sprawą których wizualnie obniży się wysokość nadwozia. Dzięki temu pojazd zyska ciekawego, sportowego charakteru. Ponadto, splitter przedni przyczyni się do polepszenia aerodynamiki pojazdu. Element sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą naciśnie na przednią oś, poprawiając przyczepność i stabilność samochodu. Zmiany te będą wyczuwalne zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dokładki pod zderzak przedni zostały wykonane z solidnego ABS i występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia. Splittery przychodzą w komplecie z zestawem montażowym i czytelną instrukcją.

Maxton Design jest jednym z liderów na rynku europejskim. Firma oferuje wysokogatunkowe części tuningu, pasujące do samochodów aż kilkudziesięciu światowych marek. Jeżeli chcesz wyposażyć swój pojazd z naprawdę ciekawe elementy tuningu, wyróżniające pojazd na ulicy, wybór produktów Maxton Design z pewnością będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel