Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

CT

Maxton Dewsign jest obecnie jednym z wiodących europejskich producentów części samochodowego tuningu optycznego. W strukturze firmy znajduje się nowoczesny i doskonale wyposażony zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są najlepsze części samochodowe. W ofercie marki znajdują się solidne dyfuzory, dokładki progów, spoilery, zderzaki czy splittery. Części dedykowane są wszystkim osobom, które chcą polepszyć aerodynamikę samochodu, a także odświeżyć jego wygląd. Aby dodatkowo podkreślić charakter pojazdu, dokupić można do niego także efektowne akcesoria tuningowe, np. grille przednie, owiewki, ramki świateł czy brewki.
Wszystkie z dostępnych tu elementów tuningu Maxton Design wykonane są z solidnych tworzyw. Najczęściej stosowanymi przez projektantów są ABS i włókno szklane. Materiały wyróżnia odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, elastyczność oraz wytrzymałość. Tworzywa uzyskały certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość. Włókno szklane i ABS bardzo dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. Gotowe części tuningu Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i są gotowe do użytku.

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu Lexus CT i rozważasz zakup wysokiej jakości części tuningu optycznego, wyposażenie od Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Z przeznaczeniem do zastosowania w tym samochodzie powstały ciekawe dokładki progów. To nowoczesne i estetyczne produkty, za sprawą których wizualnie obniży się nadwozie. Sprawi to, że pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru, a Ty będziesz mógł czerpać pełną przyjemność z użytkowania nowocześnie wyposażonego pojazdu. Listwy pod progi zachwycają designem. Elementy te powstały z solidnego ABS i występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Do wyposażenia Lexusa CT zaprojektowano także dwa nowoczesne splittery tylne środkowe. To wysokogatunkowe i nowoczesne dokładki, które mają stricte estetyczne funkcje. Elementy wizualnie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd zyska ciekawego i bardziej sportowego charakteru. Maxton Design proponuje jeden splitter tylny środkowy z dyfuzorem oraz jeden bez. Każdy z nich cieszy oko niebanalnym designem. Bez względu na to, który element wybierzesz, stworzysz interesujące wyposażenie, które zaakcentuje indywidualny styl samochodu. Do wykonania splitterów zastosowane zostało ABS. Produkty dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Do wykończenia tuningu Lexusa CT z pewnością przyda się ciekawy splitter przedni. To wielofunkcyjny element wyposażenia, który poprawi aerodynamikę samochodu i odmieni jego wygląd. Dokładka pod zderzak optycznie obniży nadwozie, czyniąc pojazd samochodem o bardziej sportowym charakterze. Powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś, w efekcie czego zauważalnie polepszy się stabilność i przyczepność. Szczególnie podczas przejazdów z większą prędkością. Produkt przychodzi w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi. Splitter powstał dzięki zastosowaniu ABS i występuje w cabonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji struktury powierzchni.

Z myślą o wyposażeniu Lexusa CT stworzono także nowoczesny spoiler tylny. To niewielka lotka dedykowana instalacji na oryginalnym spoilerze. Produkt przyczyni się do tego, że powietrze opływające karoserię mocniej naciśnie na tylną oś, powodując polepszenie przyczepności samochodu. Na spodniej części produktu umieszczona została mocna taśma dwustronna, zapewniająca precyzyjną i trwałą instalację. Spoiler posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymaga dodatkowego malowania przed montażem.

Oferta Maxton Design to szeroki wybór solidnych i estetycznych części tuningu optycznego. Firma koncentruje swoją działalność na wytwarzaniu elementów wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent szybko zdobył uznanie miłośników motoryzacji na całym świecie i jest obecnie jednym z wiodących na rynku europejskim.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel