Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

IS

Maxton Design jest nowoczesną i znaną na całym świecie firmą, która zajmuje się produkcją solidnych i estetycznych produktów tuningu optycznego. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa specjaliści tworzą ciekawe spoilery, zderzaki, dokładki progów, splittery czy dyfuzory. To bardzo popularne wśród fanów motoryzacji wyroby, dzięki którym nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale też przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. W ofercie producenta nie brak także oryginalnych akcesoriów tuningowych - owiewek, brewek, ramek świateł czy grilli. Wszystkie te produkty wytwarzane są z certyfikowanych materiałów, dostarczanych przez znanych dostawców.
Tworzywami, które najczęściej biorą udział w procesach produkcyjnych są włókno szklane oraz ABS. Materiały cechuje duża wytrzymałość, elastyczność i odporność na uszkodzenia. Wspomniane tworzywa nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur oraz wilgoci. Dzięki tym właściwościom ABS i włókno szklane tak dobrze sprawdzają się w produkcji części tuningu optycznego oraz wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodowym. Maxton Design dba o jakość swoich produktów. Każdy z nich pokryty jest warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Asortyment Maxton Design jest bogatym zbiorem części tuningu, które dopasować można do pojazdów aż kilkudziesięciu światowych marek. Wśród nich nie brakuje elementów wyposażenia do samochodów Lexus IS. Producent kieruje swoją ofertę w szczególności do posiadaczy modeli MK1, MK2, MK3 i MK3 FL. Do tych modeli dobrać można m.in. ciekawe dokładki progów. Wyroby tego typu maja estetyczne zastosowanie. Listwy pod progi wizualnie obniżą wysokość nadwozia, dzięki czemu samochód nabierze ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Do wyboru są tu dokładki wykonane z solidnego włókna szklanego oraz z ABS. Te ostatnie występują w różnych wersjach wykończenia powierzchni i nie wymagają malowania przed instalacją.

Do wyposażenia samochodów Lexus IS zaprojektowano także wiele nowoczesnych splitterów tylnych środkowych i bocznych oraz dokładek tylnych. Wszystkie z nich cieszą oko oryginalnym designem. To wysokiej jakości produkty, które podkreślą sportową sylwetkę pojazdu. Splittey tylne boczne świetnie wyglądają w otoczeniu odpowiedniej dokładki bądź splittera środkowego. Razem tworzą estetyczny i jednolity tuning, który znacząco wpłynie na estetykę samochodu. Wszystkie wspomniane elementy powstały z certyfikowanego ABS. Produkty występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Na właścicieli Lexusa IS czeka także kilka godnych uwagi spoilerów tylnych. Jedne z nich są niewielkimi lotkami, a inne pokaźnych rozmiarów dokładkami przeznaczonymi do montażu na drzwiach bagażnika. Te większe spoilery zostały wykonane z włókna szklanego. Lotki to z kolei produkty powstałe dzięki wykorzystaniu ABS. Dzięki spoilerowi tylnemu powietrze spływające z dachu zacznie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, w efekcie czego poprawi się przyczepność samochodu. Elementy stworzone z ABS są dostępne w kilku wersjach wykończenia powierzchni, a na ich wewnętrznej części znajduje się pas mocnej taśmy akrylowej, zapewniającej precyzyjną instalację.

Z myślą o samochodach Lexus IS powstała także para solidnych i wysoce estetycznych zderzaków. Wybierając odpowiednie produkty tego typu warto zdecydować się na te wykonane z najlepszych materiałów. Zadaniem zderzaków jest amortyzowanie niewielkich zderzeń i minimalizowanie ich negatywnych skutków. Z tego też względu niezwykle istotny jest materiał, w tym przypadku włókno szklane. Tworzywo jest elastyczne oraz wysoce odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Miłośnicy tuningu z pewnością zainteresują się ciekawymi splitterami przednimi do Lexusa IS. To bardzo charakterystyczne produkty, które nie tylko odmienią wygląd samochodu, ale też pozytywnie wpłyną na jego aerodynamikę. Dokładka przednia wizualnie obniża wysokość nadwozia, co sprawia, że samochód wygląda nowocześnie i sportowo. Za jego sprawą powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciśnie na przednią oś, w wyniku czego zauważalnie polepszy się stabilność oraz przyczepność. Każdy ze splitterów powstał z ABS i występuje w trzech efektownych wersjach struktury powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Splittery przednie dostarczane są w komplecie z zestawami montażowymi.

Produkty Maxton Design dostępne są w sklepach partnerskich na całym świecie. Zyskały uznanie dzięki niebanalnemu wzornictwu oraz wysokiej jakości wykonania. Jeśli chcesz naprawdę oryginalnie urządzić swój samochód, poprawiając jednocześnie komfort jego użytkowania, wybór elementów tuningu od Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel