Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2(XE20) [2005-2008]

Maxton Design to znane na całym świecie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją nowoczesnych części tuningu optycznego do samochodów. Firma jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim i ma w ofercie elementy wyposażenia do samochodów aż kilkudziesięciu marek. Specjalnością producenta są estetyczne splittery, dokładki progów, spoilery, dyfuzory czy zderzaki. Części te przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy chcą odświeżyć wygląd swojego samochodu oraz poprawić jego aerodynamikę. Ciekawym uzupełnieniem dla wspomnianych produktów będą akcesoria tuningowe, które oferuje Maxton Design.
Do produkcji wyrobów Maxton Design wykorzystywane są najlepsze tworzywa. Zdecydowana większość części tuningu powstaje z ABS lub włókna szklanego. Materiały są odpowiednio wytrzymałe, sprężyste i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci ani niskich czy wysokich temperatur. Tworzywa świetnie sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Zarówno ABS jak i włókno szklane posiadają certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość.

Na długiej liście gotowych produktów Maxton Design dostępnych jest kilka ciekawych elementów wyposażenia do Lexusa IS MK2. Z myślą o tym konkretnym modelu zaprojektowano m.in. dokładkę tylną. Element wyróżnia się ciekawą formą, dzięki czemu dokładka zaakcentuje sportową sylwetkę samochodu. Produkt najlepiej będzie wyglądał wraz ze splitterami tylnymi bocznymi oraz dokładkami progów. Stworzą razem jednolitą tuningową całość, która odświeży dotychczasowy wygląd pojazdu. Dokładka występuje w połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Element nie wymaga malowania przed montażem.

Kolejnymi produktami dedykowanymi instalacji w Lexusie IS MK2 są dokładki progów. Tego typu elementy stosuje się w celu podniesienia estetyki samochodu. Za ich sprawą nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, dzięki czemu pojazd zyska nieco bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi łączą tuning tylnej i przedniej części samochodu, czyniąc go w pełni spójnym i estetycznym. Dokładki dostępne są w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Producent oferuje do nich także możliwość zakupu taśmy dekoracyjnej w kolorze białym bądź czerwonym.

Do wyposażenia Lexusa IS MK2 dobrać można również estetyczne splittery tylne boczne. Dokładki mają niewielki rozmiar, ale ich montaż przyniesie same korzyści. Produkty wypełnią pustą przestrzeń między dokładką tylną a dokładkami progów. W ten sposób tuning stanie się w pełni spójny i oryginalny. Do wykonania splitterów tylnych bocznych wykorzystane zostało ABS w trzech wersjach struktury powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Na posiadaczy Lexusa IS MK2 czeka także funkcjonalny spoiler tylny. Ma on formę niewielkiej lotki i jet przy tym bardzo łatwy w montażu. Na wewnętrznej części produktu umieszczono pas mocnej taśmy dwustronnej, zapewniającej precyzyjny montaż. Spoiler tylny odpowiada za polepszenie aerodynamiki samochodu. Dzięki niemu powietrze opływające karoserię z większą siłą dociśnie tylną oś, w efekcie czego wyraźnie wzmocni się przyczepność pojazdu. Produkt występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończeni powierzchni.

Na szczególną uwagę zasługuje splitter przedni do Lexusa IS MK2. To nowoczesny i estetyczny element wyposażenia, który wizualnie obniży nadwozie pojazdu, dodając mu tym samym bardziej sportowego charakteru. Element sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. Przyczyni się to do znacznego polepszenia przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas jazdy z większą prędkością. Splitter przedni przychodzi w komplecie z elementami montażowymi oraz instrukcją. Produkt występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Produkty Maxton Design znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. To wysokogatunkowe elementy wyposażenia samochodowego, wyróżniające się niebanalnym designem. Jeśli szukasz trwałych, nowoczesnych i oryginalnych części tuningu optycznego, wybór produktów marki będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel