Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

RX

Maxton Design - jedna z najbardziej znanych polskich firm produkujących części samochodowego tuningu optycznego. Marka działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i ma obecnie status jednej z wiodących na rynku europejskim. Maxton Design to wysokiej jakości i estetyczne splittery, zderzaki, dyfuzory, dokładki progów czy spoilery. Aby dodatkowo wzbogacić tuning, do elementów tych dopasować można różne akcesoria tuningowe, np. owiewki boczne zderzaka, grille przednie, brewki czy ramki świateł. Samochód wyposażony w powyższe elementy tuningu optycznego nie tylko wyróżni się na ulicy, ale też zapewni Ci ogromną przyjemność jego użytkowania.
Każdy z produktów oferowanych przez Maxton Design wykonany jest z najwyższej jakości materiału. Do najczęściej stosowanych należą ABS i włókno szklane. To elastyczne, wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia tworzywa, mające bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Materiały są odporne na wilgoć czy skrajne temperatury. Dodatkowo, rzadziej ulegają uszkodzeniom chemicznym lub mechanicznym. Z tego względu ABS i włókno szklane bardzo dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu, jak i elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Wyposażenie od Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Elementy te są gotowe do użytku, ale przez instalacją należy sprawdzić, czy produkt jest dobrze dopasowany do Twojego samochodu.

Oferta producenta składa się z wysokiej jakości elementów wyposażenia, które dopasować można do pojazdów wielu marek. Wśród części tych znajduje się wiele ciekawych propozycji do Lexusa RX. Do wyposażenia tego wyjątkowego pojazdu przeznaczone są ciekawe dokładki progów. Elementy te cechuje nowoczesny design, dzięki czemu produkty staną się oryginalną ozdobą samochodu. Listwy pod progi sprawiają, że wizualnie obniża się wysokość nadwozia, a samochód nabiera ciekawego i bardziej sportowego charakteru. Dokładki połączą części tuningu zamontowane w przedniej i tylnej części pojazdu. Produkty występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni i mają zabezpieczenie UV.

Kolejnymi częściami tuningu zaprojektowanymi z myślą o Lexusie RX są efektowne splittery tylne boczne oraz splittery tylne środkowe. Tego typu elementy wyposażenia mają estetyczne funkcje. Produkty są idealnym dodatkiem do splittera przedniego i dokładek progów, z którymi stworzą nowoczesną i jednolitą całość. Splitery tylne boczne proponowane przez Maxton Design występują w dwóch wersjach - z dyfuzorem oraz bez. Dokładki najlepiej będą się prezentować wraz ze splitterami tylnymi bocznymi. Tak zestawione produkty obniżą optycznie nadwozie, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Wszystkie z wymienionych elementów powstały z ABS i są dostępne w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Do wyposażenia Lexusa RX przyda się także ciekawy spoiler tylny. Element oferowany przez Maxton Design ma formę niewielkiej lotki, przeznaczonej do instalacji na oryginalnym spoilerze pojazdu. Za sprawą produktu powietrze spływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś, w wyniku czego polepszy się przyczepność pojazdu. Dodatkowo, spoiler zaakcentuje charakter samochodu oraz jego sportową sylwetkę. Lotka została wyposażona w mocną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjny montaż. Do wyboru są trzy wersje wykończenia produktu - połyskująca, carbonowa i teksturowana.

Na szczególną uwagę zasługuje splitter przedni, przeznaczony do Lexusa RX. To nowoczesny i wielofunkcyjny element, którego instalacja przyniesie wiele korzyści. Produkt optycznie obniży nadwozie, dodając przez to pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Element doskonale skomponuje się z dokładkami progów oraz splitterami tylnymi. Razem stworzą oryginalne wyposażenie, które wyeksponuje ciekawą sylwetkę pojazdu. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś. Skutkiem tego będzie zauważalne polepszenie przyczepności i stabilności. Produkt dostępny jest w kilku wersjach struktury powierzchni i przychodzi w komplecie z elementami montażowymi.

Nowoczesne produkty Maxton Design znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Producent jest jednym z liderów w branży i koncentruje swoją pracę na tworzeniu solidnych oraz estetycznych produktów. Jeśli jesteś właścicielem Lexusa RX i szukasz naprawdę oryginalnych elementów wyposażenia, produkty Maxton Design z pewnością przypadną Ci do gustu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel