Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

GS

Maxton Design jest twórcą nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. W asortymencie producenta dostępne są wysokogatunkowe splittery, dyfuzory, dokładki progów, zderzaki czy spoilery. Do ich wykonania stosuje się tylko najlepsze materiały, pochodzące od znanych europejskich dostawców. Maxton Design oferuje również efektowne akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy grilli przednich. Dzięki wszystkim tym produktom uzyskasz estetyczne i niebanalne wyposażenie, które podkreśli indywidualny charakter Twojego samochodu. Produkty te dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek, co czyni firmę jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Nowoczesne części tuningu optycznego Maxton Design powstają z wytrzymałych materiałów. Najczęściej stosowanymi przez projektantów są ABS i włókno szklane. Tworzywa są odporne na uszkodzenia i odpowiednio elastyczne. Nie niszczą się pod wpływem wilgoci ani niskich czy wysokich temperatur. Materiały posiadają certyfikat TUV, a części z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN. Włókno szklane i ABS mają szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Świetnie radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. Każdy z gotowych produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed promieniami UV.

Posiadacze Lexusa GS z pewnością zainteresują się częściami tuningu z oferty Maxton Design. Do wyposażenia tego modelu producent oferuje m.in. ciekawe dokładki progów. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, które wpłyną na optyczne obniżenie wysokości nadwozia. Dzięki temu pojazd nabierze ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Każda z par listew pod progi zachwyca designem i jakością wykonania. Do ich stworzenia użyte zostało ABS. Dokładki dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni. Dodatkowo, dokupić można do nich taśmę dekoracyjną w kolorze białym albo czerwonym.

Do montażu w samochodach Lexus GS Maxton Design proponuje szeroki wybór splitterów tylnych bocznych oraz dokładek i splitterów tylnych środkowych.Wymienione elementy przydadzą się, jeśli chcesz odświeżyć wygląd swojego samochodu. Splittery tylne środkowe najlepiej prezentują się, gdy są zamontowane razem z odpowiednim splitterem tylnym środkowym lun dokładką tylną. Dzięki nim nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, a pojazd zyska ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Wszystkie z wymienionych elementów zostały wykonane z certyfikowanego ABS. Produkty występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do montażu.

Aby ciekawie urządzić Lexusa GS z pewnością przyda się splitter przedni. To nowoczesny i estetyczny produkt, który wpłynie na polepszenie aerodynamiki samochodu. Dokładka sprawi, że optycznie zmieni się wysokość nadwozia, przez co samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Za sprawą tego typu części powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą naciśnie na przednią oś. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Każdy z dostępnych tu splitterów przednich powstał z ABS i występuje w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dokładki dostarczane są w komplecie z zestawem montażowym.

Z ofercie marki Maxton Design znajduje się wszystko, co potrzebne, aby poprawić aerodynamikę samochodu i odmienić jego dotychczasowy wygląd. Produkty te cieszą oko niebanalnym designem i wysoką jakością wykonania. Wybierając wyposażenie marki uzyskasz nie tylko efektownie urządzony samochód, ale też zapewnisz sobie pełną przyjemność z jego użytkowania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel