Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk4(L10) Facelift [2015-2020]

Maxton Design jest marką bardzo dobrze znaną na rynku motoryzacyjnym. Firma działa w branży od wielu lat i ma w pełni ugruntowaną pozycję. Producent zyskał uznanie dzięki wytwórstwie estetycznych i bardzo solidnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma proponuje klientom szeroką gamę dokładek progów, splitterów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Dodatkowo, dobrać można do nich również ciekawe akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, brewki, owiewki czy grille przednie. Za sprawą wymienionych części z łatwością odświeżysz wygląd swojego samochodu oraz przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki.
Do najczęściej stosowanych materiałów tuningowych należą ABS i włókno szklane. Tworzywa są wytrzymałe, elastyczne i nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur lub wilgoci. Dlatego też materiały mają tak duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z ABS i włókna szklanego tworzone są np. niektóre elementy standardowego wyposażenia samochodów oraz estetyczne części tuningu optycznego. Wyroby Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Elementy te mają również zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Na długiej liście produktów Maxton Design nie mogło zabraknąć elementów wyposażenia do Lexusa GS MK4 Facelift. Wśród nich wyróżniają się ciekawe dokładki tylne. Produkty tego typu to estetyczne elementy wyposażenia, których zadaniem jest zaakcentowanie sylwetki pojazdu. Dokładki cechuje nowoczesna forma. Produkty doskonale skomponują się ze splitterami tylnymi bocznymi oraz pozostałymi częściami tuningu optycznego. Obie dokładki tylne zostały wykonane z ABS i do wyboru są trzy wersje wykończenia ich powierzchni: połyskująca, teksturowana i carbonowa.

Do Lexusa GS MK4 Facelift producent oferuje także wspomniane splittery tylne boczne. One również są stricte estetycznymi wyrobami, które świetnie pasują do dokładek progów oraz dokładek tylnych. Elementy te wypełnią pustą przestrzeń między listwami pod progi a dokładkami tylnymi. Ujednolicą tuning i sprawią, że będzie w pełni estetyczny oraz nowoczesny. Splittery występują w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dostarczane są w komplecie z zestawem montażowym.

Nowoczesną propozycją wyposażenia Lexusa GS MK4 Facelift są dokładki progów. Dzięki nim optycznie obniży się nadwozie, przez co samochód nabierze zdecydowanie ciekawszego, sportowego wyglądu. Listwy to ciekawe połączenie dla elementów tuningu przedniej i tylnej części samochodu. Sprawią, że wszystkie tuningowe produkty stworzą spójną całość, podkreślającą indywidualny charakter samochodu. Dokładki powstały z ABS i są dostępne w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do użytku i mają zabezpieczenie UV.

Wyjątkowo interesującą propozycją wyposażenia Lexusa GS MK4 Facelift jest efektowny splitter przedni. Dokładka tego typu sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś. W rezultacie tego wyraźnie poprawi się stabilność i przyczepność. Dodatkowo, element sprawi wrażenie obniżenia wysokości nadwozia. Dzięki temu pojazd będzie się prezentował bardziej sportowo. Splitter ma efektowny design i będzie niemałą ozdobą pojazdu. Produkt występuje w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Dokładka przychodzi w komplecie z instrukcją i zestawem montażowym.

Asortyment Maxton Design jest zbiorem wysokiej jakości części tuningu optycznego. To niezwykle estetyczne, a przy tym solidne produkty, których montaż przyniesie wiele korzyści. Jeśli chcesz wyposażyć swój samochód w najlepsze a rynku produkty, wybór części tuningu Maxton Design będzie bardo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel