Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk3(S90) Facelift [2007-2011]

Szukasz nowoczesnych i estetycznych części tuningu optycznego? Chcesz podkreślić indywidualny charakter samochodu i zwiększyć komfort jego użytkowania? Jeśli tak, oferta marki Maxton Design z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Producent działa na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i jest obecnie jednym z wiodących w Europie. Firma ma w asortymencie ciekawe dokładki progów, dyfuzory, spoilery, splittery czy zderzaki. Aby dodatkowo zaakcentować sylwetkę pojazdu, dobrać można do nich również ciekawe akcesoria tuningowe w postaci owiewek, brewek, grilli czy ramek świateł. Wspomniane części tuningu dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu marek.
Maxton Design posiada własny, świetnie wyposażony zakład produkcyjny. Do tworzenia części tuningu stosowane są głównie ABS oraz włókno szklane. Materiały te mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, co jest zasługą ich właściwości. Tworzywa są elastyczne, odporne na uszkodzenia i wytrzymałe. Nie ulegają niekorzystnemu działaniu wilgoci ani niskich bądź wysokich temperatur. Włókno szklane i ABS stosowane są do wyrobu m.in. części tuningu oraz wielu innych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Każdy produkt Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Właściciele Lexusa GS MK3 Facelift także znajdą tu coś dla siebie. Z przeznaczeniem do montażu w tym właśnie modelu zaprojektowano ciekawe splittery tylne boczne oraz dwa modele dokładek tylnych środkowych. Elementy tego typu montuje się zwykle w celach poprawienia estetyki samochodu. Produkty świetnie się uzupełniają i razem tworzą jednolitą, wysoce estetyczną całość. Produkty te, wraz z dokładkami progów i splitterem przednim, optycznie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska bardziej sportowego charakteru. Splittery tylne środkowe oraz tylne boczne występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Nowoczesne dokładki progów są kolejnymi elementami wyposażenia proponowanymi do montażu w Lexusie GS MK3 Facelift. Dzięki nim wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a to z kolei wpłynie na dodanie pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Listwy progów to produkty łączące wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Elementy sprawią, że tuning będzie całkowicie estetyczny i spójny. Dokładki nie wymagają malowania przed instalacją. Elementy występują w kilku wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej.

Na szczególną uwagę zasługują ciekawe splittery tylne boczne do Lexusa GS MK3 Facelift. To wyjątkowe elementy wyposażenia, które mają duży wpływ na aerodynamikę samochodu. Produkt sprawi, że nadwozie optycznie się obniży, dodając tym samym pojazdowi ciekawszego, sportowego wyglądu. Dodatkowo, poprzez zwiększenie siły nacisku powietrza na przednią oś, wyraźnie polepszy się stabilność i przyczepność. Zauważysz to zwłaszcza podczas przejazdów z dużą prędkością Splittery przednie dostępne są w kilku efektownych wersjach struktury powierzchni. Elementy dostarczane są w komplecie z elementami montażowymi i nie wymagają malowania przed instalacją.

Wyroby Maxton Design znane są miłośnikom tuningu na całym świecie. Firma tworzy wysokiej jakości elementy motoryzacyjne, które zachwycają niebanalnym designem. Podejmując decyzję o zakupie produktów Maxton Design wybierasz najlepsze na rynku elementy wyposażenia, które wyróżnią Twój samochód na ulicy i zapewnią znacznie większą przyjemność jego użytkowania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel