Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

E43 AMG

Maxton Design to nieustannie rozwijające się przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji części samochodowego tuningu optycznego. Firma rozpoczęła działalność w 2004 roku i ma dziś ugruntowaną pozycję na rynku w Europie. W ofercie producenta znajduje się wszystko, co pomoże odświeżyć wygląd samochodu oraz co poprawi jego aerodynamikę. Klienci znajdą tu przede wszystkim nowoczesne dokładki progów, dyfuzory, splittery, zderzaki czy spoilery. Na fanów tuningu czeka także szeroka gama akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, ramek świateł, brewek czy otworów maski. Wymienione elementy wyposażenia zachwycają designem i doskonałą jakością wykonania.
Do wykonania produktów Maxton Design stosowane są tylko najlepsze materiały. Twórcy sięgają najczęściej po ABS oraz włókno szklane, które wykazują podobne właściwości. Materiały są odporne na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, a także elastyczne i wytrzymałe. Dlatego też włókno szklane i ABS sprawdzają się w produkcji części tuningu optycznego, a także pozostałych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Produkty oferowane przez Maxton Design posiadają zabezpieczenie UV oraz wszelkie wymagane certyfikaty jakości.

Do wyposażenia Mercedesa-Benz E43 AMG przeznaczone są m.in. estetyczne splittery tylne boczne oraz pasująca do nich dokładka tylna. Elementy tworzą ciekawy estetycznie komplet, który podkreśli sportowy charakter samochodu. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, odświeżając jego dotychczasowy wygląd. Elementy stanowią doskonałe uzupełnienie dla dokładek progów i splittera przedniego. Dokładka i splittery dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia. Elementy posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV, są gotowe do instalacji i uzyskały świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o użytku w Mercedesie-Benz E43 AMG zaprojektowano także efektowny element będący przedłużeniem spoilera. Produkt ma formę niewielkiej lotki, która podkreśli sportową sylwetkę samochodu. Dzięki elementowi powietrze, które spływa po karoserii, mocniej naciśnie na tylną oś, co poskutkuje poprawą przyczepności. Element wyposażono w mocną taśmę dwustronną, gwarantującą precyzyjną instalację. Produkt dostępny jest w teksturowanej, połyskującej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Kolejnymi elementami dedykowanymi montażowi w Mercedesie-Benz E43 AMG są dokładki progów. Produkty łączą wyposażenie tuningowe w całość, która wyeksponuje sportowy wygląd samochodu. Dokładki wizualnie obniżą nadwozie, podkreślając walory wizualne pojazdu. Elementy zostały wykonane z ABS i nabyć je można wraz z taśmą ozdobną w kolorze białym albo czerwonym. Listwy progów występują w trzech ciekawych wersjach wykończenia - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Do wykorzystania w Mercedesie-Benz E43 AMG przeznaczony jest także niezwykle interesujący splitter przedni. Produkt sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie mocniej dociskać przednią oś, przyczyniając się tym samym do polepszenia przyczepności i stabilności. Element optycznie obniży nadwozie i podkreśli sportowy charakter samochodu. Splitter dostarczany jest wraz z instrukcją i zestawem montażowym. Produkt występuje w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia. Splitter ma zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV i nie wymaga malowania przed instalacją.

Maxton Design jest nowoczesną firmą, dysponującą własnym zakładem produkcyjnym. Powstają w nim najwyższej jakości elementy wyposażenia, które łączą w sobie piękny design oraz świetną jakość wykonania. Wybierając wyposażenie Maxton Design inwestujesz w nowoczesne i estetyczne produkty, które posłużą przez długi czas, zachowując przy tym estetyczny wygląd.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel