Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

MK6 [2013-2016]

Oferta Maxton Design pełna jest świetnej jakości części tuningu optycznego. To estetyczne, a przy tym wyjątkowo wytrzymałe spoilery, zderzaki, dyfuzory, dokładki progów cz splittery. Części te tworzone są z myślą o samochodach kilkudziesięciu marek, przez co firma szybko stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie. Aby wzbogacić tuning, w asortymencie Maxton Design dostępne są także ciekawe akcesoria tuningowe w postaci owiewek bocznych zderzaka, grilli przednich, owiewek czy brewek. Maxton Design kieruje swoją ofertę do wszystkich, którzy szukają najlepszych na rynku części tuningu.
Do wyrobu wysokiej jakości części tuningu Maxton Design stosowane są głównie ABS oraz włókno szklane. Materiały posiadają certyfikat TUV, który potwierdza ich świetną jakość. Tworzywa wyróżnia elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na wilgoć czy skrajne temperatury. ABS nie ulega zniszczeniu pod wpływem uszkodzeń mechanicznych oraz chemicznych. Z tego względu tworzywo świetnie sprawdza się w produkcji części tuningu optycznego oraz elementów tworzących podstawowe wyposażenie samochodowe. Każdy z produktów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. W asortymencie producenta dostępne są również wysokiej jakości części wykonane z carbonu oraz laminatu.

Posiadacze Maserati Quattroporte MK6 z pewnością zainteresują się produktami przeznaczonymi do tego modelu. Jednymi z nich są estetyczne dokładki progów. Dzięki nim wizualnie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zupełnie nowego i sportowego charakteru. Produkty świetnie skomponują się ze splitterem przednim oraz dokładką tylną i splitterami tylnymi bocznymi. Wszystkie te produkty stworzą jednolitą i estetyczną całość, która podkreśli sportową sylwetkę pojazdu. Do wykonania dokładek użyto ABS. Elementy dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni i uzyskały świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN.

Dokładka tylna oraz splittery tylne środkowe to kolejne produkty dedykowane instalacji w Maserati Quattroporte MK6. Elementy świetnie prezentują się razem. Produkty wizualnie obniżą nadwozie, dodając samochodowi ciekawszego i nowoczesnego charakteru. Oba wspomniane produkty cechuje efektowny design, dzięki czemu elementy staną się ciekawymi ozdobami pojazdu. Splittery i dokładka zostały wyprodukowane z ABS i są dostępne w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej.

Elementem wyposażenia, który poprawi aerodynamikę pojazdy jest spoiler tylny. To wielofunkcyjny produkt, który zaakcentuje sportowy charakter pojazdu. Dzięki niemu powietrze spływające po karoserii nieco mocniej naciśnie na przednią oś, w efekcie czego zauważalnie polepszy się przyczepność samochodu. Spoiler został wyposażony w pas mocnej taśmy akrylowej, która zapewni trwałą instalację. Lotka dostępna jest w teksturowanej, carbonowej praz połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Równie interesującym produktem przeznaczonym do Maserati Quattroporte MK6 jest splitter przedni. Dokładka sprawi, że powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. W rezultacie polepszy się stabilność i przyczepność pojazdu, szczególnie podczas jazdy z większą prędkością. Produkt dostępny jest w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni. W ten sposób stworzysz estetyczne i nowoczesne wyposażenie, utrzymane w tej samej stylistyce.

Maxton Design współpracuje z wieloma sklepami partnerskimi, dzięki czemu produkty marki znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Firma jest jedną z wiodących na rynku w Europie i zakup jej wyborów jest bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel