Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Maserati

Szukasz nowoczesnych i estetycznych części tuningu optycznego? Chcesz podkreślić wygląd swojego samochodu oraz jego indywidualny charakter? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, oferta Maxton Design z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firma jest jedną z wiodących na rynku europejskim i oferuje swoim klientom szeroką gamę ciekawych elementów wyposażenia samochodowego. Asortyment producenta składa się z nowoczesnych splitterów, zderzaków, dokładek progów, dyfuzorów czy spoilerów. Co więcej, do nich dobrać możesz także niespotykane akcesoria tuningowe w postaci ramek świateł, owiewek bocznych zderzaka, grilli przednich czy brewek. Każdy ze wspomnianych produktów cieszy oko designem oraz jakością wykonania. Części tuningu od Maxton Design tworzone są z myślą o wielu modelach samochodów kilkudziesięciu marek.
Każdy z gotowych produktów Maxton Design wykonany jest z trwałego materiału. W procesach produkcyjnych najczęściej stosowane są ABS i włókno szklane. Właściwościami tworzyw są elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne. Ponadto, włókno szklane i ABS nie ulegają szkodliwemu oddziaływaniu wilgoci oraz niskich i wysokich temperatur. Tworzywa świetnie radzą sobie w produkcji nie tylko estetycznych części tuningu, ale też solidnych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodowym.

Maxton Design oferuje części tuningu do samochodów wielu marek. Na szczególną uwagę zasługują produkty dedykowane instalacji w pojazdach Maserati. W szczególności chodzi o modele Maserati 4200 GT, Maserati Granturismo oraz Maserati Quattroporte. Do wyposażenia tych ciekawych modeli przeznaczonych jest m.in kilka par ciekawych dokładek progów. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, które wizualnie obniżą wysokość nadwozia. Dzięki temu pojazd nabierze ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi to także swego rodzaju łącznik dla elementów przedniej i tylnej części pojazdu. Dokładki sprawią, że całość nabierze ciekawej formy i będzie się prezentować jednolicie. Maxton Design proponuje dokładki wykonane z ABS oraz włókna szklanego. Elementy te mają zabezpieczenie UV.

Z przeznaczeniem do użytku w pojazdach Maserati stworzono także estetyczne splittery tylne boczne, splitter tylny środkowy oraz dokładki tylne. To nowoczesne i estetyczne elementy wyposażenia, które są doskonałym dopełnieniem dla splittera przedniego oraz dokładek progów. Tak dobrane produkty obniżą wizualnie wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze zupełnie nowego wyglądu. Splittery i dokładki charakteryzuje estetyczna forma. Z pomocą wspomnianych wyrobów efektownie wyposażysz swój pojazd i wyróżnisz go na ulicy. Do wykonania splitterów tylnych i dokładki wykorzystano ABS. Elementy występują w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy samochodów Maserati czeka także kilka funkcjonalnych spoilerów tylnych. Każdy z nich ma formę łatwej w montażu lotki, która podkreśli sportową sylwetkę samochodu i zaakcentuje jego indywidualny charakter. Dzięki spoilerowi tego typu powietrze spływające po karoserii z większą siłą naciśnie na tylną oś. W rezultacie tego poprawi się przyczepność samochodu. Każdy ze wspomnianych elementów został wyposażony w mocną taśmę dwustronną, która umożliwi trwały i precyzyjny montaż. Ponadto, do wyboru są trzy wersje wykończenia powierzchni spoilerów - carbonowa, połyskująca oraz teksturowana.

Do wyposażenia Maserati przyda się również odpowiedni splitter przedni. To wielofunkcyjny element wyposażenia, który optycznie obniży nadwozie To z kolei sprawi, że pojazd nabierze nieco bardziej sportowego charakteru. Splitter przedni przyczyni się do polepszenia aerodynamiki. Będzie to efektem zwiększonego nacisku na przednią oś, jaki zacznie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem w trakcie jady. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Do wykonania splitterów użyto ABS. Produkty dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej. Dokładki dostarczane są w komplecie z instrukcją oraz zestawem montażowym.

W ofercie Maxton Design znajduje się wiele więcej ciekawych części tuningu do samochodów marki Maserati. Z ich pomocą odmienisz dotychczasowy wygląd swojego samochodu, a także poprawisz jego aerodynamikę. Oferta producenta przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom motoryzacji, którzy szukają produktów trwałych i wysoce estetycznych.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel