Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Quattroporte

Maxton Design to jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw, oferujących nowoczesne części tuningu optycznego. Asortyment producenta pełen jest estetycznych i bardzo solidnych splitterów, spoilerów, zderzaków, dyfuzorów czy dokładek progów. To interesujące produkty, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu i poprawią jego aerodynamikę. Aby dodatkowo zaakcentować wyposażenie, przydadzą Ci się także niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki boczne zderzaka, ramki świateł, brewki czy grille przednie. Wszystkie ze wspomnianych produktów wykonane są ze świetnej jakości materiałów, pochodzących od najlepszych producentów.
Do wyrobu produktów Maxton Design wykorzystywane są najczęściej włókno szklane i ABS. To wysokiej jakości tworzywa, które są odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i sprężyste. Materiały nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur oraz wilgoci. Dodatkowo, ABS i włókno szklane są odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Tworzywa stosowane przez Maxton Design posiadają certyfikat jakości TUV. Wymienione materiały bardo dobrze sprawdzają się w produkcji zarówno części tuningu optycznego, jak i wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu samochodów. Producent proponuje także wysokogatunkowe produkty powstałe z laminatu oraz carbonu.

Jednym z modeli samochodów, do których tuning proponuje Maxton Design jest Maserati Quattroporte. Z myślą o tym ciekawym modelu zaprojektowano m.in. splitter tylny środkowy oraz splittery tylne boczne. Tego typu produkty mają estetyczne zastosowanie i nowocześnie zaakcentują sylwetkę pojazdu. Elementy są idealnym uzupełnieniem dla dokładek progów i splittera przedniego, z którymi stworzą jednolitą i nowoczesną całość. Zarówno splittery tylne środkowe, jak i splittery tylen boczne są estetycznymi produktami, które wyróżnią samochód na ulicy. Wszystkie z wymienionych produktów zostały wykonane z ABS i dostępne są w połyskującej, teksturowanej oraz carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Z przeznaczeniem do użytku w Maserati Quattroporte wyprodukowano także dwie pary dokładek progów. To wysoce estetyczne elementy tuningu, które połączą wyposażenie przedniej oraz tylnej części pojazdu. Listwy pod progi optycznie obniżą nadwozie, dzięki czemu pojazd nabierze ciekawszego i sportowego charakteru. Dokładki powstały z wysokogatunkowego ABS. Element posiadają warstwę zabezpieczającą przed szkodliwym wpływem promieni UV. Dokładki występują w połyskującej, carbonowej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Produktami, które zauważalnie poprawią aerodynamikę Maserati Quattroporte są spoilery tylne. Elementy mają formę nowoczesnych i niewielkich lotek, które odświeżą wygląd pojazdu i dodadzą mu sportowego charakteru. Dzięki spoilerowi tylnemu powietrze spływające pod karoserii z większą siłą przyciśnie tylną oś, co przełoży się a poprawienie przyczepności pojazdu. Każdy ze wspomnianych elementów został wyposażony w pas mocnej taśmy dwustronnej, zapewniającej trwały montaż. Do wykonania spoilerów zastosowano ABS. Produkty są dostępne w połyskującej, carbonowej oraz teksturowanej wersji wykończenia.

Do wyposażenia Maserati Quattroporte stworzono także funkcjonalne splittery przednie. Za ich sprawą wizualnie obniży się wysokość nadwozia, a to z kolei doda pojazdowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Splittery przyczynią się również do polepszenia aerodynamiki. Będzie to zasługą zwiększonego nacisku na przednią oś, jaki zacznie wywierać powietrze przepływające pod zderzakiem. Zauważysz to zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Dokładki przednie dostarczane są w komplecie z instrukcją oraz zestawem montażowym. Produkt dostępny jest w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, carbonowej i teksturowanej.

Każdy z produktów Maxton Design należy przymierzyć przed montażem. Decydując się na zakup tych produktów dokonujesz inwestycji, w efekcie której stworzysz nowoczesne i estetyczne wyposażenie tuningowe. Jeśli chcesz naprawdę efektownie urządzić swój samochód, wybór produktów od Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel