Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

MK5 Facelift [2009-2012]

Maxton Design to jeden z najbardziej cenionych europejskich producentów nowoczesnych części tuningu optycznego. Przedsiębiorstwo dysponuje świetnie wyposażonym zakładem produkcyjnym, w którym znajdują się zaawansowane urządzenia umożliwiające tworzenie produktów motoryzacyjnych. Maxton Design proponuje szeroką gamę estetycznych splitterów, zderzaków, dokładek progów, spoilerów czy dyfuzorów. Do nich dobrać można także niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki boczne zderzaka, grille przednie, ramki świateł czy brewki. Z pomocą wymienionych produktów odmienisz wygląd swojego samochodu i pozytywnie wpłyniesz na polepszenie jego aerodynamiki.
Maxton Design posiada kilka samochodów demonstracyjnych, z których każdy prezentuje inny styl. Dzięki temu klienci mogą sprawdzić, jak konkretne części tuningu zachowują się podczas użytkowania. Do wyrobu elementów tuningu najczęściej wykorzystywane są ABS oraz włókno szklane. Materiały są bardzo wytrzymałe, elastyczne i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały są często stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Nadają się do wyrobu nie tylko estetycznych części tuningu, ale też wielu innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Na miłośników motoryzacji czekają także oryginalne części tuningu wykonane z laminatu oraz carbonu. Przed montażem poszczególnych elementów, powinieneś sprawdzić, czy produkt jest dobrze dopasowany do samochodu.

W bogatek ofercie Maxton Design znajduje się kilka efektownych produktów przeznaczonych do użytku w Maserati Quattroporte MK5. Z myślą o tym efektownym samochodzie zaprojektowano ciekawe dokładki progów. Listwy są typowo estetycznymi elementami wyposażenia, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie, a samochód zyska bardziej sportowego charakteru. Produkty stanowią połączenie wyposażenia tylnej i przedniej części pojazdu. Dokładki zostały wykonane z ABS i występują w trzech ciekawych wersjach wykończenia powierzchni. Dodatkowo, listwy można dodatkowo zaakcentować przy pomocy taśmy dekoracyjnej w kolorze czerwonym albo białym.

Dp wyposażenia Maserati Quattroporte MK5 przeznaczone są również splitter tylny środkowy oraz spoiler tylny. Do wyjątkowo estetyczne element, które uzupełniają się nawzajem i pozwolą nowocześnie urządzić samochód. Produkty podkreślą sportową sylwetkę pojazdu i od razu wyróżnią go a ulicy. Splitter tylny środkowy najlepiej będzie wyglądał w połączeniu z dokładkami progów. W ten sposób elementy wizualnie obniżą nadwozie, a przez to pojazd nabierze zupełnie nowego wyglądu. Spoiler tylny to produkt, który sprawi, że powietrze opływające karoserię z większą siłą naciśnie na tylną oś. W efekcie tego zauważalnie polepszy się przyczepność, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splitter i spoiler zostały wykonane z ABS. Elementy dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji struktury powierzchni. Elementy mają zabezpieczenie UV i są gotowe do użytku.

Aby poprawić aerodynamikę Maserati Quattroporte MK5, warto zamontować w nim splitter przedni. Element tego typu sprawi, że nadwozie optycznie się obniży. To z kolei przyczyni się do poprawy stabilności i przyczepności. Za sprawą dokładki powietrze przepływające pod zderzakiem zacznie wywierać większy nacisk na przednią oś. W rezultacie poprawi się stabilność i przyczepność. Dokładka dostępna jest w carbonowej, połyskującej oraz teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu z łatwością dobierzesz wszystkie części tuningu, utrzymane w tej samej stylistyce.

Nowoczesne części tuningu Maxton Design znane są fanom motoryzacji na całym świecie. To wysokiej jakości wyroby, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym klientom.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel