Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

QX70

Maxton Design to jeden z liderów na europejskim rynku motoryzacyjnym. Firma znana jest z produkcji nowoczesnych i wysoce estetycznych części tuningu optycznego. Znajdziesz tu m.in. splittery, spoilery, dokładki progów, dyfuzory czy zderzaki. Firma zapewnia także szeroką gamę ciekawych akcesoriów tuningowych w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy grilli. To wysokogatunkowe części tuningu, które pomogą odświeżyć wygląd samochodu i pozytywnie wpłyną na poprawę jego aerodynamiki. Producent proponuje ciekawe elementy wyposażenia do samochodów kilkudziesięciu znanych marek, co czyni firmę jedną z tych najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
W procesach produkcyjnych w firmie Maxton Design biorą udział tylko najlepsze materiały. Najpopularniejszymi z nich są ABS i włókno szklane. Tworzywa cechuje duża odporność na uszkodzenia, wytrzymałość i elastyczność. Materiały nie ulegają oddziaływaniu wilgoci ani niskich bądź wysokich temperatur. Włókno szklane i ABS doskonale sprawdzają się w produkcji wielu części motoryzacyjnych, w tym elementów standardowego wyposażenia pojazdów i nowoczesnego tuningu optycznego. Każdy z gotowych produktów Maxton Design ma zabezpieczenie UV i posiada certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Wśród wielu produktów Maxton Design dostępnych jest także kilka godnych uwagi elementów wyposażenia do samochodu Infiniti QX70. Posiadaczy tego modelu z pewnością zainteresują estetyczne dokładki progów. To nowoczesne i efektowne produkty, które nieco obniżą optycznie wysokość nadwozia. Dzięki temu pojazd będzie wyglądał bardziej sportowo i nowocześnie. Listwy pod progi najlepiej prezentują się w otoczeniu splittera przedniego oraz splitterów tylnych. Dokładki występują w połyskującym, teksturowanym i carbonowym wariancie wykończenia powierzchni. Elementy są gotowe do użycia i mają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Do wyposażenia samochodu Infiniti QX70 zaprojektowano także ciekawe splittery tylne boczne i splitter tylny środkowy. To efektowne elementy wyposażenia, które zaakcentują sportową sylwetkę pojazdu. Oba produkty najlepiej wyglądają, kiedy są zamontowane razem. Splittery optycznie obniżą wysokość nadwozia, dzięki czemu samochód zyska ciekawszego i nowoczesnego wyglądu. Dokładki wyróżniają się ciekawym designem, przez co z łatwością wyróżnią Twój samochód na ulicy i znacznie zwiększą przyjemność jego użytkowania. Zarówno splittery tylne boczne, jak i dokładka tylna środkowa wykonane są z ABS i występują w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalny spoiler tylny do Infiniti QX70. To niewielka i łatwa w montażu lotka, która będzie ciekawym i sportowym akcentem w wyposażeniu pojazdu. Dzięki temu typu produktowi powietrze przepływające po karoserii będzie wywierać większy nacisk na tylną oś, co przełoży się na poprawę przyczepności pojazdu. Na wewnętrznej części spoilera znajduje się taśma dwustronna, zapewniająca precyzyjną instalację. Produkt dostępny jest w trzech wersjach struktury: carbonowej, połyskującej i teksturowanej.

Aby nieco poprawić aerodynamikę Twojego Infiniti QX70, przyda się ciekawy splitter przedni. Dokładka ma lekko profilowany kształt i będzie niemałą ozdobą pojazdu. Produkt sprawi, że nadwozie ulegnie wizualnemu obniżeniu, co odmieni wygląd samochodu i doda mu bardziej sportowego charakteru. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem z większą siłą dociśnie przednią oś, czego efektem będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności, szczególnie w trakcie jazdy z większą prędkością. Element przychodzi wraz z zestawem montażowym i występuje w kilku wersjach wykończenia powierzchni.

Tak niezwykły pojazd jak Infiniti QX70 wymaga ciekawej oprawy. Maxton Design oferuje do jego wyposażenia świetnej jakości części tuningu, które cieszą oko wzornictwem i zachwycają jakością wykonania. Jeśli szukasz naprawdę solidnych i funkcjonalnych elementów wyposażenia, produkty Maxton Design z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel