Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

G35

Maxton Design to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów części tuningu optycznego do samochodów. Firma jest obecna w branży motoryzacyjnej od wielu lat i jest znana z wytwarzania estetycznych oraz solidnych elementów wyposażenia pojazdów. Producent oferuje niezwykle szeroki wybór splitterów, dokładek progów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. To wysokiej jakości produkty, z pomocą których odświeżysz wygląd swojego samochodu i przyczynisz się do polepszenia jego aerodynamiki. Firma ma w asortymencie części tuningu do pojazdów kilkudziesięciu światowych marek, przez co producent uznawany jest za jednego z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do wykonania elementów wyposażenia Maxton Design stosowane są tylko najlepsze materiały. Projektanci najchętniej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały z powodzeniem wykorzystywane są do wyrobu części tuningu optycznego, a także innych elementów znajdujących się w podstawowym wyposażeniu pojazdów. Tworzywa są bardzo elastyczne i wytrzymałe. Nie ulegają wpływowi skrajnych temperatur oraz wilgoci. ABS i włókno szklane posiadają też certyfikat TUV. Wyroby Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed szkodliwymi promieniami UV. Każdy z produktów przechodzi szczegółową kontrolę, dzięki czemu możliwe jest wycofanie z obiegu elementów nie spełniających wszystkich wymaganych norm jakości.

Maxton Design oferuje nowoczesne części tuningu do pojazdów wielu marek. Posiadacze Infiniti G35 także znajdą tu coś dla siebie. Do wyposażenia tego samochodu przeznaczone są m.in ciekawe splittery tylne boczne. To dość niepozorne części tuningu, które stanowią nowoczesne wykończenie całościowego tuningu. Dokładki świetnie będą wyglądać wraz ze splitterem przednim oraz dokładkami progów. Splittery podkreślą sportowy charakter samochodu i zauważalnie odświeżą jego estetykę. Produkty dostępne są w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Dokupić możesz do nich również taśmę ozdobną w kolorze czerwonym bądź białym.

Na właścicieli Infiniti G35 czeka także nowoczesny produkt przedłużający spoiler tylny. Element ten doda samochodowi nieco bardziej sportowego charakteru, a także przyczyni się do polepszenia aerodynamiki. Za sprawą spoilera powietrze opływające karoserię mocniej naciśnie na tylną oś, w rezultacie czego poprawi się przyczepność pojazdu. Lotka została wyposażona w bardzo mocną taśmę dwustronną, dzięki której możliwe jest trwałe i precyzyjne zamontowanie produktu. Spoiler dostępny jest w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia. Element ma zabezpieczenie UV i jest gotowy do instalacji.

Kolejnymi produktami, jakie powstały do Infiniti G35, są estetyczne dokładki progów. Ich instalacja to świetny sposób na odświeżenie wyglądu samochodu. Za ich sprawą wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska zupełnie nowego, sportowego stylu. Dokładki doskonale skomponują się ze splitterem przednim oraz splitterami tylnymi bocznymi. Produkty dostępne są w kilku ciekawych wersjach struktury powierzchni: teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Do wyposażenia Infiniti G35 przyda się także funkcjonalny splitter przedni. Dokładka dostarczana jest w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi. Dzięki niej optycznie obniża się nadwozie, co sprawia, że samochód wygląda bardziej sportowo. Dodatkowo, splitter powoduje polepszenie aerodynamiki. To zasługa powietrza, które przepływa pod zderzakiem i z większą siłą naciska na przednią oś. W efekcie tego odczuwalnie polepsza się przyczepność i stabilność. Produkt występuje w carbonowej, teksturowanej i połyskującej wersji wykończenia. Dzięki temu możesz wybrać tuning w strukturze dopasowanej do wykończenia pozostałych części tuningu.

Maxton Design to jeden z liderów w branży motoryzacyjnej. Produkty marki znane są miłośnikom tuningu na całym świecie. Każdy z tych elementów zachwyca designem i jakością wykonania. Dlatego też wyroby Maxton Design przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel