Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Infiniti

Maxton Design jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W nowocześnie wyposażonych zakładach produkcyjnych powstają świetnej jakości elementy wyposażenia, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. Producent ma w asortymencie estetyczne dokładki progów, splittery, dyfuzory, spoilery czy zderzaki. Aby dodatkowo uzupełnić tuning, do wspomnianych produktów dopasować możesz także ciekawe akcesoria tuningowe w postaci grilli, ramek świateł, brewek czy owiewek. Dzięki tym częściom tuningu nie tylko odmienisz wygląd swojego samochodu, ale też zauważalnie poprawisz jego aerodynamikę. Oferta Maxton Design skierowana jest do najbardziej wymagających miłośników motoryzacji, którzy szukają produktów solidnych i estetycznych jednocześnie.
Każdy z elementów wyposażenia Maxton Design wykonany jest z certyfikowanego materiału. Do najczęściej wykorzystywanych nalezą ABS oraz włókno szklane. To wysokiej jakości tworzywa, mające bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Materiały są wysoce wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Świetnie radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów podstawowego wyposażenia pojazdów. Włókno szklane i ABS nie ulegają oddziaływaniu skrajnych temperatur czy wilgoci. Materiały posiadają także certyfikat TUV, potwierdzający ich świetną jakość.

Wśród wielu produktów Maxton Design dostępnych jest także wiele interesujących produktów przeznaczonych do użytku w samochodach Infiniti. Z oferty producenta skorzystać mogą posiadacze modeli G35, G37 oraz QX70. Do użytku w nich zaprojektowano kilka nowoczesnych kompletów dokładek progów. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, dzięki którym optycznie obniży się wysokość nadwozia. To odświeży wygląd pojazdu i doda mu ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Listwy pod progi najlepiej prezentują się zestawione ze splitterem przednim i odpowiednimi dokładkami tylnymi. Dokładki progów powstały z ABS i występują w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Do użytku w samochodach Infiniti dedykowane są także estetyczne splittery tylne boczne. Produkty montuje się w celu wypełnienia przestrzeni między dokładką tylną a dokładkami progów. Splittery stanowią nowoczesny akcent i podkreślają sportową sylwetkę samochodu. Elementy wykończą całościowy tuning i uczynią go spójnym oraz nowoczesnym. Splittery tylne boczne posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i nie wymagają malowania. Dokładki występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Na posiadaczy samochodów Infiniti czekają także nowoczesne spoilery tylne. Mają one formę niewielkich i łatwych w montażu lotek, które podkreślą sportowy charakter Twojego samochodu. Spoiler tego typu sprawi, że powietrze spływające z dachu mocniej dociśnie przednią oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność samochodu. Elementy wyposażone są w mocną taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjny montaż. Spoilery tylne powstały z ABS i dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Produkty mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV i są gotowe do użytku.

Do samochodów Infiniti dobrać można także funkcjonalne splittery przednie. Każdy z nich zachwyca designem i świetną jakością wykonania. Produkt tego typu sprawi, że nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego wyglądu. Dodatkowo, dzięki dokładce powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś, w efekcie czego poprawi się stabilność i przyczepność samochodu. Poczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Produkty dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Splittery posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i przychodzą wraz z zestawem montażowym.

Maxton Design skupia swoją działalność na produkcji wysokiej jakości części tuningu optycznego. Producent jest jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie, a jego wyroby znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Jeśli jesteś posiadaczem któregoś z wymienionych modeli samochodu Infiniti i chcesz odświeżyć prezencję pojazdu, oferta marki Maxton Design bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel