Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

G37

Maxton Design jest dużą firmą, która specjalizuje się w produkcji świetnej jakości części samochodowego tuningu optycznego. W strukturze przedsiębiorstwa znajduje się zakład produkcyjny, wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty do wyrobu elementów wyposażenia. Oferta marki pełna jest estetycznych i trwałych splitterów, dokładek progów, dyfuzorów, spoilerów czy zderzaków. Bardziej wymagającym klientom firma proponuje oryginalne akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, brewki, grille czy owiewki. Wspomniane produkty przydadzą się do tego, by nie tylko odświeżyć wygląd samochodu, ale też poprawić jego aerodynamikę. Przedstawione produkty dopasować można do pojazdów kilkudziesięciu znanych marek. Dlatego też Maxton Design jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku europejskim.
Każda z części tuningu Maxton Design wykonana jest z certyfikowanego materiału. Do najczęściej wybieranych przez projektantów należą ABS i włókno szklane. Materiały cechuje duża wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i elastyczność. Tworzywa nie niszczą się pod wpływem wilgoci ani skrajnych temperatur. Z tego też względu ABS i włókno szklane tak dobrze radzą sobie w produkcji zarówno elementów podstawowego wyposażenia pojazdów, jak i ciekawych części tuningu optycznego. Tuning od Maxton Design posiada zabezpieczenie przed szkodliwymi promieniami UV.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu Infiniti G37 i chcesz zadbać o wygląd swojego pojazdu, oferta marki Maxton Design bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Do wyposażenia tego modelu dedykowane są ciekawe dokładki progów. Elementy te mają typowo estetyczne funkcje i to dzięki nim samochód zyska nieco bardziej sportowego charakteru. Za sprawą listew pod progi wizualnie obniży się nadwozie, co znacząco odmieni jest wygląd. Produkty są połączeniem tuningu tylnej i przedniej części samochodu i czynią wyposażenie bardziej estetycznym i spójnym. Dokładki występują w kilku interesujących wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej.

Nowoczesne splittery tylne boczne są kolejnymi częściami tuningu przeznaczonymi do użytku w samochodach infiniti G37. Te niewielkie produkty doskonale będą pasować do odpowiednich dokładek progów oraz splittera przedniego. Dokładki zaakcentują nowoczesną sylwetkę pojazdu. Z ich pomocą efektownie wykończysz tuning i podkreślisz indywidualny charakter swojego Infiniti G37. Splittery tylne boczne dostępne są w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty przychodzą razem z instrukcją montażu.

Aby nieco poprawić aerodynamikę Infiniti G37, z pewnością przyda Ci się ciekawy spoiler tylny. To element przeznaczony do montażu na drzwiach bagażnika. Dzięki lotce powietrze spływające po karoserii będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, w efekcie czego polepszy się przyczepność pojazdu. Spoiler jest wyposażony w dwustronną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjny montaż. Produkt dostępny jest w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia. Wybrana struktur znajduje się na zewnętrznej części spoilera, a pozostałe jego elementy są matowe.

Produktem, który również pozytywnie wpłynie na polepszenie aerodynamiki Infiniti G37, jest splitter przedni. To wielofunkcyjny element wyposażenia, dzięki któremu optycznie obniży się wysokość nadwozia. Sprawi to, że samochód nabierze nieco bardziej sportowego charakteru. Za sprawą dokładki powietrze dostające się pod zderzak z większą siłą dociśnie przednią oś. Skutkiem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Splitter dostępny jest w trzech wariantach wykończenia powierzchni: połyskującym, teksturowanym i carbonowym. Element nie wymaga malowania i przychodzi w komplecie z zestawem montażowym.

Wszystkie produkty Maxton Design posiadają certyfikat TUV MATERIALGUACHTEN oraz zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem promieni UV. Decydując się na zakup tych części tuningu możesz być pewien, że będą to trwałe elementy, które posłużą Ci w świetnym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel