Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 [2008-2010]

Maxon Design oferuje wszystko, co potrzebne, aby nowocześnie wyposażyć samochód. Firma zajmuje się produkcją estetycznych i solidnych części samochodowego tuningu optycznego, które dobrać można do pojazdów kilkudziesięciu popularnych marek. Producent ma do zaoferowania szeroki wybór splitterów, spoilerów, dokładek progów, dyfuzorów czy zderzaków. Doskonałym uzupełnieniem dla nich będą niebanalne akcesoria tuningowe, np. owiewki, otwory maski, grille czy ramki świateł. Każdy z wymienionych produktów wykonany jest z najlepszej jakości materiału, pochodzącego od najlepszych dostawców. Produkty Maxton Design znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Dzięki rozbudowanej ofercie oraz sprzedaży na tak szeroką skalę, firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Maxton Design proponuje swoim klientom szeroki wybór części tuningu, powstających z najlepszych materiałów. Najczęściej stosowanymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa bardzo dobrze radzą sobie w produkcji części tuningu optycznego czy też innych elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Materiały są wytrzymałe, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Nie ulegają oddziaływaniu wilgoci ani skrajnych temperatur. Posiadają także certyfikat TUV. Każdy z gotowych produktów marki zabezpieczony jest warstwą chroniącą przed promieniami UV. Przed przekazaniem do wysyłki części przechodzą szczegółową kontrolę, której celem jest wyeliminowanie z obiegu produktów posiadających jakiekolwiek wady.

Maxton Design tworzy tuning do pojazdów wielu marek. Wśród nich dostępne są też produkty do Forda Focus RS MK2. To np. nowoczesne dokładki progów, które połączą wyposażenie przedniej i tylnej części samochodu. Dzięki listwom pod progi optycznie obniży się nadwozie, a samochód zyska bardziej sportowego charakteru. Elementy mają efektowny design. Profilowane dokładki doskonale skomponują się ze splitterami tylnymi bocznymi oraz splitterem przednim. Produkty zostały wykonane z ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni.

Wspomniane splittery tylne boczne do Forda Focus RS MK2 będą ciekawymi elementami podkreślającymi estetykę pojazdu. Dokładki wypełnią przestrzeń między listwami progów i dokładką tylną. Splittery są niewielkie, ale mają nowoczesną i wysoce estetyczną formę. Produkty dostępne są w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki temu z łatwością dobierzesz wariant odpowiadający wykończeniu pozostałych części tuningu.

Posiadacze Forda Focus RS MK2 na pewno zwrócą uwagę na efektowny spoiler dachowy oraz element stanowiący przedłużenie spoilera tylnego. Spoiler to pokaźny element wyposażenia, który doda Twojemu samochodowi bardziej sportowego charakteru. Lotka to z kolei niewielki i łatwy w montażu produkt, dzięki któremu powietrze spływające po karoserii mocniej dociśnie tylną oś. W efekcie tego poprawi się przyczepność pojazdu, co będzie odczuwalne zwłaszcza w trakcie przejazdów z większą prędkością. Element dostępny jest w różnych wersjach wykończenia powierzchni i nie wymaga malowania przed montażem. Większy spoiler tylny powstał z włókna szklanego i został pokryty warstwą podkładu.

Aby funkcjonalnie wyposażyć samochód, z pewnością przyda się ciekawy splitter przedni. Maxton Design proponuje dwa modele dokładek pod zderzak. Za ich sprawą zwiększy się nacisk na przednią oś. Przyczyni się do tego powietrze, przepływające pod zderzakiem w trakcie przejazdów z większą prędkością. W efekcie poczujesz polepszenie przyczepności i stabilności. Dokładki optycznie obniżą nadwozie, a samochód będzie się prezentował zdecydowanie bardziej sportowo i nowocześnie. Elementy występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Splittery Maxton Design dostarczane są w komplecie z elementami montażowymi oraz instrukcją.

Oferta Maxton Dsign skierowana jest to wszystkich, którzy szukają produktów wyróżniających się ciekawym wzornictwem i jakością wykonania. Wyroby producenta posiadają certyfikaty jakości i zabezpieczenia, co jest gwarancją, że elementy te posłużą Ci w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel