Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [2002-2003]

Maxton Design jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, posiadającym świetnie wyposażony zakład produkcyjny. W nim wytwarzane są najwyższej jakości części samochodowego tuningu optycznego. Produkty firmy dopasować można do samochodów kilkudziesięciu światowych marek, dzięki czemu producent stał się jednym z wiodących na rynku europejskim. Oferta Maxton Design obejmuje wysokogatunkowe dokładki progów, spoilery, splittery, zderzaki czy dyfuzory. Nie brak tu także ciekawych akcesoriów tuningowych, np. otworów marki, owiewek, brewek czy ramek świateł. Z pomocą wymienionych produktów odmienisz wygląd swojego samochodu i odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę.
W procesach produkcyjnych wyrobów Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały. Do najczęściej wybieranych należą ABS oraz włókno szklane. To bardzo solidne tworzywa, mające duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Materiał wyróżnia elastyczność, odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych oraz wytrzymałość. Tworzywa świetnie radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu optycznego, jak i pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodów. Elementy wyposażenia Maxton Design posiadają niezbędne certyfikaty jakości i są pokryte warstwą chroniącą przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Jeśli jesteś posiadaczem Forda Focus RS MK1 i szukasz ciekawych elementów wyposażenia do swojego samochodu, bardzo dobrze trafiłeś. Maxton Design ma w ofercie produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jednymi z nic są ciekawe dokładki progów. Listwy optycznie obniżą wysokość nadwozia, przez co samochód będzie się prezentował zdecydowanie bardziej sportowo i nowocześnie. Produkty połączą tuning tylnej i przedniej części samochodu, czyniąc wyposażenie całkowicie estetycznym i spójnym. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni.

Aby ciekawie wyposażyć Forda Focus RS MK1 przydadzą Ci się także estetyczne splittery tylne boczne. Produkty pomogą oryginalnie wykończyć tuning i będą świetnym dopełnieniem dla splittera przedniego oraz dokładek progów. Elementy zostały wykonane z trwałego ABS i dostępne są w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Producent daje możliwość doboru do nich ozdobnej taśmy, dostępnej w kolorze czerwonym lub białym.

Nowoczesny spoiler dachowy jest kolejnym produktem dedykowanym instalacji w Fordzie Focus RS MK1. Lotka jest łatwa w montażu i nie wymaga dodatkowego malowania. Dzięki niej powietrze opływające karoserię sprawi większy nacisk na tylną oś, co poskutkuje odczuwalnym polepszeniem przyczepności pojazdu. Element został wyposażony w taśmę dwustronną, ułatwiającą precyzyjną instalację. Spoiler dostępny jest w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej.

Najbardziej wymagający posiadacze Forda Focus RS MK1 z pewnością zwrócą uwagę na funkcjonalny splitter przedni. Element sprawi, że powietrze dostające się pod zderzak mocniej naciśnie na przednią oś. Przełoży się to na poprawię przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dokładka wizualnie obniży wysokość nadwozia, przez co samochód będzie wyglądał zdecydowanie bardziej sportowo. Element występuje w kilku wariantach struktury powierzchni i posiada warstwę chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV. Splitter przedni przychodzi w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi.

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości częściach tuningu optycznego, wybór produktów Maxton Design będzie bardzo dobrą decyzją. Dzięki niej będziesz miał możliwość dokonania nowoczesnego tuningu, który poprawi komfort jazdy i zapewni większą przyjemność z użytkowania efektownie wyposażonego samochodu.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel