Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

RS

Maxton Design należy do ścisłego grona najlepszych światowych producentów nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma oferuje niezwykle szeroki wybór estetycznych i solidnych dokładek progów, splitterów, spoilerów, zderzaków czy dyfuzorów. Producent proponuje do nich także oryginalne akcesoria tuningowe, np. ramki świateł, owiewki, grille, czy brewki. Z pomocą tych produktów odmienisz wygląd swojego samochodu i wpłyniesz na polepszenie jego aerodynamiki. Firma tworzy ciekawe elementy wyposażenia do samochodów wielu światowych marek, dzięki czemu stała się ona jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku europejskim.
Do produkcji części tuningu Maxton Design wykorzystywane są najlepsze materiały, pochodzące od renomowanych dostawców i posiadające niezbędne certyfikaty jakości. Projektanci najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Doskonale nadają się do produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też wielu innych elementów znajdujących się w standardowym wyposażeniu samochodów. Włókno szklane i ABS stosowane przez Maxton Design posiadają certyfikat TUV, potwierdzający ich wysoką jakość. Każdy z gotowych produktów marki posiada zabezpieczenie w formie warstwy chroniącej przed promieniami UV.

Wśród wielu części tuningu Maxton Design nie brakuje elementów wyposażenia do Forda Focus RS. Klienci posiadający któryś z modeli (MK1, MK2 lub MK3) wybierać tu mogą spośród wielu ciekawych dokładek progów. No nowoczesne i wysoce estetyczne produkty, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie, a samochód nabierze zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Dokładki są świetnym dopełnieniem dla splittera przedniego, splitterów tylnych bocznych i odpowiedniego spoilera. Produkty te wykonane są z ABS lub włókna szklanego i posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN. Listwy powstałe z ABS występują w trzech wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, carbonowej i teksturowanej.

Do wyposażenia Forda Focus RS przeznaczone są także nowoczesne splittery tylne boczne oraz splittery tylne środkowe. Produkty uzupełniają się wzajemnie i pozwalają stworzyć efektowny tuning, który przyciągnie spojrzenia wszystkich fanów motoryzacji. Wymienione elementy pełnią funkcje typowo estetyczne i dodają samochodowi zdecydowanie bardziej sportowego charakteru. Części wykonane zostały z ABS i występują w kilku wersjach struktury powierzchni - carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Aby dodatkowo zaakcentować splittery tylne boczne, dokupić możesz do nich taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne produkty będące przedłużeniami spoilerów Forda Focus RS. Maxton Design proponuje swoim klientom kilka funkcjonalnych lotek, dzięki którym samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Dzięki tego typu produktowi powietrze spływające z dachu będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, co przyczyni się do polepszenia przyczepności pojazdu. Do produkcji spoilerów wykorzystane zostało solidne ABS. To wysokiej jakości tworzywo, mające szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Spoilery występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Maxton Design ma w ofercie także szeroki wybór nowoczesnych splitterów przednich. Na posiadaczy Forda Focus RS czeka kilka tradycyjnych dokładek z ABS oraz efektowny hybrydowy splitter przedni. Za sprawą dokładki pod zderzak wizualnie obniży się wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Dzięki splitterowi powietrze przepływające pod zderzakiem nieco mocniej dociśnie przednią oś, w rezultacie czego poprawie ulegnie przyczepność i stabilność pojazdu. Elementy wykonane z ABS dostępne są w trzech wersjach wykończenia: teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Splittery przednie dostarczane są wraz z instrukcjami oraz elementami montażowymi.

Te i wiele innych części tuningu optycznego do Forda Focus RS to wysokogatunkowe produkty, które odświeżą wygląd Twojego samochodu i poprawią jego aerodynamikę. Maxton Design słynie z wyrobu estetycznych i solidnych produktów, mogących posłużyć Ci w świetnym stanie przez bardzo długi czas.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel