Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Focus

Maxton Design jest marką znaną miłośnikom nowoczesnej motoryzacji na całym świecie. Przez kilkanaście lat działalności, firma zyskała pozycję lidera na rynku europejskim. Do specjalności firmy należy produkcja wysokogatunkowych spoilerów, dokładek progów, zderzaków, splitterów czy dyfuzorów. Doskonałym dopełnieniem dla nich są ciekawe akcesoria tuningowe, np. brewki, owiewki, otwory maski, ramki świateł czy grille. Każdy z tych elementów zachwyca designem i świetną jakością wykonania. Tuning Maxton Design dopasować można do samochodów kilkudziesięciu najpopularniejszych marek. Dzięki temu uda Ci się bez trudu odświeżyć wygląd samochodu i poprawić jego aerodynamikę.
Do produkcji nowoczesnych elementów Maxton Design wykorzystywane są trwałe i odporne materiały. Najczęściej wykorzystywanymi są włókno szklane oraz ABS. Tworzywa wyróżnia duża elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na wilgoć czy skrajne temperatury. Materiały posiadają certyfikat TUV i pochodzą od znanych dostawców. Włókno szklane i ABS bardzo dobrze radzą sobie w produkcji nie tylko części tuningu, ale też pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Wyroby Maxton Design zabezpieczane są przed promieniami UV i posiadają świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

W ofercie Maxton Design znajduje się niezwykle szeroki wybór części tuningu do różnych modelu samochodów Ford Focus. Znajdziesz tu produkty dedykowane instalacji w Fordzie Focus Standard, ST-Line, ST oraz RS. W zależności od posiadanego modelu, wybierać możesz tu spośród wielu ciekawych par dokładek progów. To stricte estetyczne elementy wyposażenia, które optycznie obniżą wysokość nadwozia, przez co pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru. Dostępne są tu elementy powstałe z ABS lub włókna szklanego. Dokładki z ABS występuję w kilku wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej.

Maxton Design przygotował także ciekawy wybór nowoczesnych splitterów tylnych bocznych do samochodów Ford Focus. Produkty te również mają estetyczne funkcje i pomagają wypełnić przestrzenie między dokładkami progów a dokładkami tylnymi. Każda z par splitterów zachwyca designem i dokładnością wykonania. Elementy dostępne są w kilku ciekawych wersjach struktury powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej. Splittery są gotowe do montażu i mają zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Do wyposażenia Forda Focus zaprojektowano także kilka wyjątkowo interesujących dokładek i dyfuzorów tylnych. Produkty pomogą odświeżyć estetykę samochodu i dodadzą mu drapieżnego oraz sportowego charakteru. Tego typu produkty doskonale prezentują się wraz ze splitterami tylnymi bocznymi. Dokładki zostały wyprodukowane z ABS i dostępne są w kilku wersjach struktury powierzchni. Dzięki temu stworzysz spersonalizowany tuning, który zaakcentuje wizualność samochodu.

Aby ciekawie wykończyć tuning Ford Focus, przyda się nowoczesny spoiler tylny. Do każdego modelu pojazdu zaprojektowane zostały różne propozycje spoilerów. To nowoczesne i przydatne elementy, które mają wpływ na polepszenie aerodynamiki pojazdu. Dzięki nim powietrze opływające karoserię wywiera mocniejszy nacisk na tylną oś, a to przyczynia się do wyraźnego polepszenia przyczepności samochodu. Spoilery wyprodukowane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Maxton Design ma dla posiadaczy Forda Focus także szeroki wybór zderzaków przednich i tylnych oraz elementów będących ich przedłużeniami. Zadaniem zderzaka jest amortyzowanie niewielkich zderzeń i minimalizowanie szkód powstałych w ich wyniku. Decydując się na zakup zderzaka, warto wybrać produkt solidny, który zapewni odpowiednie bezpieczeństwo. Zderzaki od Maxton Design powstają tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów, posiadających niezbędne certyfikaty jakości.

Splittery przednie do Forda Focus to kolejna grupa części tuningu optycznego, jakie dedykowane są instalacji w tych modelach. To nowoczesne produkty, które obniżą wysokość nadwozia tak, że samochód zyska bardziej sportowego charakteru. Splitter powoduje także, że powietrze dostające się pod zderzak wywiera mocniejszy nacisk na przednią oś, w efekcie czego wyraźnie polepsza się przyczepność i stabilność. Dokładki wykonane są z ABS i występują w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Produkty dostarczane są w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi.

Maxton Design tworzy części tuningu dla najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Estetyczne i wysokogatunkowe produkty znane są klientom na całym świecie. Jeśli szukasz najlepszych na rynku produktów, które posłużą Ci przez długi czas, wyposażenie od Maxton Design z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel