Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

St-Line

Maxton Design jest jednym z wiodących europejskich producentów nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Bogata oferta marki obejmuje wysokogatunkowe dokładki progów, zderzaki, spoilery, dyfuzory czy splittery. Producent przygotował dla swoich klientów także szeroki asortyment akcesoriów tuningowych, np. owiewek, ramek świateł, otworów maski grilli czy brewek. Dzięki wszystkim tym produktom uda Ci się stworzyć naprawę oryginalny tuning, który wyróżni Twój samochód i podkreśli jego walory wizualne. Oferowane przez Maxton Dsign produkty dopasować można do pojazdów wielu światowych marek, przez co firma stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku w Europie.
Estetyczne elementy tuningu Maxton Design tworzone są z trwałych i nowoczesnych materiałów. Do najczęściej stosowanych należą włókno szklane oraz ABS. Tworzywa są bardzo elastyczne, wytrzymałe i nie niszczą się pod wpływem skrajnych temperatur czy wilgoci. Materiały bardzo dobrze radzą sobie w produkcji zarówno części tuningu optycznego oraz elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodowe. ABS oraz włókno szklane posiadają świadectwo TUV i są produktami pochodzącymi od najlepszych europejskich dostawców. Każdy z gotowych produktów Maxton Design przechodzi szczegółową kontrolę jakości, dzięki czemu możliwe jest wycofanie z obrotu produktów nie spełniających wszystkich wymaganych norm jakości.

Wśród oferowanych przez Maxton Design produktów znajduje się ciekawy wybór części tuningu optycznego do Forda Focus ST-Line. Firma proponuje elementy wyposażenia do Forda Focus MK3 ST-Line oraz Forda Focus MK4 ST-Line. Miłośnicy motoryzacji znajdą tu m.in. kilka nowoczesnych par dokładek progów. To ciekawe części, których montaż pomoże odświeżyć wygląd samochodu. Za sprawą listew pod progi optycznie obniży się nadwozie, a samochód nabierze ciekawszego i bardziej sportowego charakteru. Firma proponuje nowoczesne dokładki wykonane z ABS. Produkty dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Listwy są gotowe do użytku i posiadają warstwę chroniącą przed promieniami UV.

Na posiadaczy Forda Focus ST-Line czeka także duży wybór splitterów tylnych bocznych oraz dokładek tylnych środkowych. To nowoczesne elementy tuningu, które będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia i dodadzą pojazdowi sportowego stylu. Dokładka i odpowiednie splittery tylne boczne najlepiej się prezentują zamontowane razem. Każdy ze wspomnianych elementów powstał ze świetnej jakości ABS lub laminatu, co jest gwarancją zakupu najlepszych na rynku produktów motoryzacyjnych. Elementy wykonane z ABS dostępne są w różnych wersjach wykończenia powierzchni. Dokładki tylne oraz splittery tylne boczne posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Z myślą o wyposażeniu Forda Focus ST-Line powstało kilka wyjątkowo interesujących elementów będących przedłużeniami spoilera dachowego. To niewielkie i łatwe w montażu produkty, dzięki którym Twój samochód zyska nieco bardziej sportowego wyglądu. Dodatkowo, za ich sprawą powietrze opływające dach będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, w efekcie czego wyraźnie poprawi się przyczepność pojazdu. Do produkcji spoilerów wykorzystane zostało solidne ABS. Produkty dostępne są w trzech wersjach wykończenia powierzchni zostały wyposażone w mocną taśmę akrylową, zapewniającą trwały montaż.

Miłośnicy nowoczesnego tuningu optycznego z pewnością zwrócą uwagę na estetyczne i funkcjonalne splittery przednie. To wysokogatunkowe produkty, które wizualnie obniżą wysokość nadwozia, a to sprawi, że samochód będzie wyglądał bardziej nowocześnie. Dzięki tego typu elementowi powietrze dostające się pod zderzak będzie powodować mocniejszy nacisk na przednią oś. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dla bardziej wymagających, Maxton Design zaprojektował nowoczesny racingowy splitter przedni. Element składa się z płaskiej dokładki wykonanej z ABS (CNC) oraz elementów mocujących. Każdy ze splitterów pokryty jest powłoką chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design to firma znana z produkcji nowoczesnych i wysoce estetycznych części tuningu. Wyposażenie marki kierowane jest do wszystkich miłośników motoryzacji, który chcą wyposażyć swój pojazd w najlepsze na rynku produkty. Firma prowadzi współpracę z wieloma punktami dystrybucyjnymi na świecie, dzięki czemu produkty Maxton Design znane są klientom w kilkudziesięciu różnych krajach.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel