Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk4 [2018 -2021]

Maxton Design to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego specjalnością jest projektowanie i produkcja ciekawych dokładek progów, splitterów, zderzaków, spoilerów czy dyfuzorów. Do nich producent oferuje nowoczesne akcesoria tuningowe. Wśród nich znaleźć możesz ciekawe owiewki, grille, otwory maski, brewki czy ramki świateł. Dzięki zastosowaniu tych produktów poprawisz nie tylko aerodynamikę samochodu, ale też zupełnie odmienisz jego wygląd. Wyposażenie proponowane prze Maxton Design dopasować można do pojazdów wielu światowych marek, co czyni firmę jedną z liderów na rynku europejskim. Doskonałej jakości produkty przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom motoryzacji, którzy szukają wyrobów trwałych i o niebanalnym designie.
Nowoczesne elementy tuningu optycznego Maxton Design tworzone są z najlepszych materiałów. Wśród nich wymienić należy ABS i włókno szklane. Tworzywa są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Z powodzeniem stosowane są do wyrobu elementów tuningu czy też produktów stanowiących standardowe wyposażenie pojazdów. ABS i włókno szklane nie ulegają oddziaływaniu wilgoci oraz skrajnych temperatur. Tworzywa uzyskały za swą jakość certyfikat TUV. Gotowe produkty Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed promieniami UV, a przed przekazaniem do wysyłki każdy element przechodzi szczegółową kontrolę. Pozwala to wyeliminować z obiegu części posiadające jakiekolwiek wady.

Jeśli jesteś posiadaczem Forda Focus MK4 ST-Line i chcesz oryginalnie wyposażyć swój samochód, oferta Maxton Design bez wątpienia spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z przeznaczeniem do użytku w tym modelu powstały m.in estetyczne dokładki progów. Producent przygotował ciekawe elementy wykonane z laminatu oraz listwy pod progi z ABS. Te konkretne modele dokładek dostępne są w połyskującej, teksturowanej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Dzięki tego typu produktom nadwozie ulegnie optycznemu obniżeniu, co wpłynie na estetykę samochodu. Po zamontowaniu dokładek pojazd nabierze bardziej sportowego charakteru, a to przełoży się na komfort jego użytkowania.

Do wyposażenia Forda Focus MK4 ST-Line przeznaczone są także ciekawe dokładki tylne środkowe oraz splittery tylne boczne. Przedstawione elementy pozwolą Ci estetycznie zaakcentować wyposażenie i odświeżą wygląd pojazdu. Dokładki oraz splittery tylne boczne wykonane zostały z ABS - solidnego tworzywa posiadającego certyfikat jakości. Produkty dostępne są w kilku ciekawych wersjach struktury powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Splittery tylne boczne to niewielkie, ale bardzo przydatne elementy wyposażenia. Wypełnią przestrzeń między dokładkami progów a dokładką tylną. Dzięki temu tuning stanie się bardziej estetyczny i spójny.

Produktem, który wpłynie na polepszenie aerodynamiki Twojego Forda Focus MK4 ST-Line, jest element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Lotki proponowane przez Maxton Design są gotowe do instalacji i nie wymagają malowania. Dzięki nim Twój samochód zyska ciekawszego i nowoczesnego charakteru. Za sprawą podobnego spoilera powietrze spływające z dachu będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, a to przyczyni się do wyraźnego polepszenia przyczepności pojazdu. Produkty zostały wykonane z ABS i dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Dodatkowo, spoilery zostały wyposażone w taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjną instalację.

Do wyposażenia Forda Focus MK4 ST-Line przeznaczone są także ciekawe splittery przednie. Do wyboru masz klasyczne elementy powstałe z ABS oraz oryginalny splitter racingowy z płaską dokładką wykonaną z ABS (CNC). Produkt tego typu optycznie obniży wysokość nadwozia, przez co pojazd zyska sportowego charakteru. Dzięki splitterowi, powietrze, dostające się pod zderzak w trakcie jazdy, mocniej dociśnie przednią oś. Efektem tego będzie odczuwane polepszenie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Splittery wykonane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni.

Aby oryginalnie wykończyć tuning, przydadzą Ci się ciekawe akcesoria do Forda Focus MK4 ST-Line. W ofercie Maxton Design znajdziesz ciekawe owiewki, otwory maski oraz grill przedni. Otwory maski zapewnią lepszy przepływ powietrza pod maską, a grill pełni funkcję stricte estetyczną. Dzięki owiewkom bocznym powietrze opływające zderzak będzie kierowane ponad koła, co pomoże zapobiec ich chłodzeniu. W efekcie tego opony utrzymają odpowiednio wysoką temperaturę i mocniej będą trzymać się podłoża. Otwory marki i grill dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Owiewki boczne zderzaka zostały wykonane z ABS i powstały dzięki użyciu specjalistycznej drukarki 3D.

Maxton Design to firma znana z produkcji świetnej jakości części tuningu o nowoczesnym designie. Wyposażenie marki tworzone jest z najtrwalszych materiałów, co jest gwarancją ich wytrzymałości. Wybierając te elementy wyposażenia dokonujesz najlepszej inwestycji, która zwróci się w postaci komfortu jazdy oraz zadowolenia z użytkowania estetycznie urządzonego Forda Focus MK4 ST-Line.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel