Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk8 [2018-2021]

Maxton Design to jeden z najbardziej znanych europejskich producentów wysokiej jakości części tuningu optycznego do samochodów. Firma została założona w 2004 roku i jest obecnie liderem na rynku w Europie. Marka znana jest z produkcji estetycznych i solidnych dokładek progów, dyfuzorów, splitterów, spoilerów czy zderzaków. Asortyment producenta pełen jest także oryginalnych akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, brewek, ramek świateł czy otworów masek. Z pomocą wymienionych produktów z łatwością odświeżysz wygląd swojego pojazdu i poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design zajmuje się tworzeniem części wyposażenia do samochodów wielu popularnych marek.
Materiałami najczęściej stosowanymi do produkcji elementów Maxton Design, są ABS i włókno szklane. Tworzywa są wysoce odporne na uszkodzenia, elastyczne i wytrzymałe. Nie ulegają oddziaływaniu wilgoci i są odporne na niskie bądź wysokie temperatury. Tworzywa mają bardzo duże zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z nich powstają m.in. ciekawe części tuningu optycznego oraz solidne elementy standardowego wyposażenia samochodów. ABS i włókno szklane posiadają certyfikat jakości TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN. Każdy z gotowych produktów Maxton Design jest zabezpieczony warstwą chroniącą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

Maxton Design posiada bardzo rozbudowany asortyment. Znajduje się w nim bogaty wybór elementów wyposażenia do Forda Fiesta MK8 ST. Na posiadaczy tego modelu czeka np. kilka ciekawych par dokładek progów. Za ich sprawą wizualnie obniży się nadwozie, a samochód zyska zupełnie nowego i bardziej sportowego charakteru. Do wyboru są nowoczesne racingowe dokładki progów wykonane z ABS (CNC) oraz klasyczne listwy powstałe z ABS. Te modele dostępne są w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Dokładki łączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu, czynią tuning estetycznym i nowoczesnym.

Do wyposażenia Forda Fiesta MK8 ST przeznaczonych jest także kilka funkcjonalnych splitterów przednich. Dzięki nim powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociska przednią oś. Rezultatem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Wybierać możesz tu spośród klasycznych dokładek z ABS lub estetycznych i nowoczesnych racingowych splitterów przednich. Splitter przedni wizualnie obniży wysokość nadwozia, dzięki czemu samochód nabierze zupełnie nowego charakteru. Dokładki przychodzą wraz z instrukcjami i elementami montażowymi.

Posiadacze Forda Fiesta MK8 ST z pewnością zwrócą uwagę na nowoczesną dokładkę tylną oraz spoiler tylny. Obydwa te produkty wyróżnia nowoczesny design i wysoka jakość wykonania. Dokładka wyraźnie odmieni estetykę pojazdu i doda mu drapieżnego wyglądu. Spoiler sprawi, że powietrze spływające z dachu będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś. Efektem tego będzie wzmocnienie przyczepności i stabilności, zwłaszcza podczas jazdy z dużą prędkością. Zarówno spoiler, jak i dokładka zostały wykonane z ABS i występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Produkty posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Produkty Maxton Design są doskonale znane miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Firma posiada wiele sklepów partnerskich w kilkudziesięciu krajach, dzięki czemu uzyskała jedną z wiodących pozycji w branży. Jeśli szukasz najlepszych na rynku części tuningu, oferta marki Maxton Design z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel