Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk6 [2004-2008]

W bogatej ofercie marki Maxton Design znajdują się części tuningu optycznego, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu światowych marek. Dostępne są tu nowoczesne splittery, dyfuzory, dokładki progów, spoilery czy zderzaki. Dla najbardziej wymagających firma przygotowała ciekawy wybór oryginalnych akcesoriów tuningowych, wśród których znajdują się owiewki, ramki świateł, otwory maski, brewki czy nakładki na lusterka. Każdy z wspomnianych elementów wyposażenia wykonany jest z doskonałej jakości materiału i wyróżnia go ciekawe wzornictwo. Maxton Design współpracuje z wieloma sklepami partnerskimi, dzięki czemu produkty maski znane są miłośnikom motoryzacji na całym świecie.
Elementy tuningu Maxton Design powstają z najlepszych tworzyw, dostarczanych przez znanych dostawców. Twórcy tych produktów najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuje duża wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na skrajne temperatury i wilgoć. Tworzywa uzyskały certyfikat TUV, który potwierdza ich wysoką jakość. Włókno szklane i ABS bardzo dobrze sobie radzą w produkcji nie tylko części tuningu, ale też elementów stanowiących podstawowe wyposażenie samochodów. Każdy z gotowych wyrobów Maxton Design posiada zabezpieczenie przed promieniami UV.

Na długiej liście elementów wyposażenia Maxton Design dostępnych jest kilka ciekawych części do Forda Fiesta MK6 ST. Na szczególną uwagę zasługują splittery tylne boczne oraz dokładka tylna. To nowoczesne i typowo estetyczne elementy, które odświeżą estetykę samochodu i dodadzą mu nieco sportowego stylu. Splittery tylne boczne doskonale skomponują się z dokładkami progów, przez co tuning stanie się spójny i efektowny. Zarówno dokładka, jak i splittery wykonane zostały z ABS i występują w trzech wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, połyskującej i carbonowej. Dodatkowo, do splitterów dobrać możesz także taśmę ozdobną w kolorze czerwonym lub białym.

Z przeznaczeniem do użytku w Fordzie Fiesta MK6 ST zaprojektowano nowoczesne elementy będące przedłużeniami spoilera tylnego. Produkty cechuje nowoczesny design. Części dodadzą samochodowi bardziej nowoczesnego i sportowego charakteru. Spoilery zostały wyposażone w taśmę dwustronną, zapewniającą precyzyjną instalację. Lotki powstały z elastycznego ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Spoiler tego typu sprawi, że powietrze opływające dach mocniej dociśnie tylną oś, czego skutkiem będzie wyraźne polepszenie przyczepności pojazdu.

Dokładki progów są kolejnymi elementami wyposażenia dedykowanymi instalacji w Fordzie Fiesta MK6 ST. Elementy mają estetyczny design i przyciągną spojrzenia wszystkich miłośników motoryzacji. Za ich sprawą optycznie obniży się nadwozie, przez co pojazd będzie się prezentował bardziej sportowo. Listwy progów połączą wyposażenie tylnej i przedniej części samochodu. Dokładki dostępne są w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Aby dodatkowo je zaakcentować, dokupić możesz do nich taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne splittery przednie do Forda Fiesta MK6 ST. Do wyboru są dwa ciekawe modele dokładek pod zderzak, za sprawą których optycznie obniży się nadwozie, a samochód nabierze bardziej sportowego i nowoczesnego wyglądu. Splitter przedni odpowiada za zwiększenie nacisku na przednią oś, które powstaje dzięki powietrzu przepływającemu pod zderzakiem w trakcie jazdy z większą prędkością. Skutkiem tego jest odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności pojazdu. Produkty występują w trzech wersjach wykończenia: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Splittery posiadają certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN i przychodzą w komplecie z elementami montażowymi oraz instrukcją.

Do wyposażenia Forda Fiesta MK6 ST przeznaczone są także ciekawe akcesoria w postaci owiewek bocznych zderzaka. Produkty zostały wykonane z ABS i wydrukowano je na drukarce 3D. To niewielkie, ale przydatne elementy tuningu, dzięki którym powietrze opływające boki zderzaka kierowane jest ponad koła. To zapobiegnie chłodzeniu kół, dzięki czemu poprawi się przyczepność opon. Owiewki mają ciekawy design i będą ciekawym akcentem, dodającym pojazdowi sportowego charakteru.

Do wyposażenia Forda Fiesta MK6 ST przeznaczonych jest wiele nowoczesnych i estetycznych elementów wyposażenia. Jeśli nie wiesz, na jakie się zdecydować - wybierz najlepsze. Dzięki produktom Maxton Design zapewnisz sobie komfort jazdy i pełną przyjemność użytkowania ciekawie wyposażonego samochodu.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel