Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Fiesta

Jeśli jesteś posiadaczem któregoś z modeli samochodu Ford Fiesta i chcesz go wyposażyć w najlepsze części tuningu optycznego - oferta Maxton Design skierowana jest właśnie do Ciebie. Firma działa na rynku motoryzacyjnym od wielu lat i tworzy ciekawe spoilery, zderzaki, dyfuzory, splittery czy dokładki progów. Producent oferuje także ciekawy wybór niebanalnych akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, brewek, grilli czy ramek świateł. Zaprezentowane produkty dopasować można do samochodów aż kilkudziesięciu światowych marek. Dlatego też Maxton Design uważana jest za jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku europejskim.
Do produkcji części Maxton Design wykorzystywane są nowoczesne i solidne materiały. Najpopularniejszymi z nich są ABS oraz włókno szklane. Tworzywa mają podobne właściwości i są nimi wytrzymałość, elastyczność oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Materiały uzyskały także certyfikat TUV, który potwierdza ich doskonałą jakość. Dzięki temu ABS i włókno szklane są tak chętnie wybierane przez twórców produktów motoryzacyjnych. Tworzywa świetnie sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu, ale też pozostałych części wyposażenia samochodowego. Części tuningu Maxton Design posiadają zabezpieczenie przed promieniami UV i są wyróżnione świadectwem TUV MATERIALGUTACHTEN.

Aby ciekawie wyposażyć Forda Fiesta, przydadzą Ci się nowoczesne zderzaki przednie i tylne. Jeśli poszukujesz takich produktów, znajdziesz je w asortymencie Maxton Design. Zderzaki są elementami wyposażenia, które odpowiadają za amortyzowanie łagodnych zderzeń i mają minimalizować ich skutki. Decydując się na zakup zderzaków warto więc dokonać wyboru elementów nie tylko estetycznych, ale i solidnych. Produkty dostępne tutaj wykonane są z ABS lub włókna szklanego. To certyfikowane materiały, które są powszechnie stosowane w przemyśle motoryzacyjnym. Dodatkowo, zderzaki od Maxton Design zachwycają wzornictwem i będą interesującymi ozdobami dla Twojego Forda Fiesta.

Szczególną uwagę warto zwrócić na ciekawe dokładki progów do Forda Fiesta. Wybierać możesz tu spośród produktów stworzonych z ABS, ABS (CNC) czy włókna szklanego. Wszystkie te pary listew progów łączy estetyczny design. Dzięki dokładkom progów delikatnie obniża się wysokość nadwozia, przez co samochód nabiera ciekawszego, sportowego charakteru. Produkty łączą tuning tylnej i przedniej części samochodu, spajając go i czyniąc zdecydowanie bardziej estetycznym. Dokładki wykonane z ABS dostępne są w trzech wersjach struktury powierzchni: połyskującej, carbonowei i teksturowanej.

Z myślą o samochodach Ford Fiesta powstało także kilka ciekawych spoilerów tylnych. Znajdziesz tu zarówno niewielkie lotki z ABS, jak i solidne spoilery z włókna szklanego. Za sprawą proruktu tego typu powietrze opływające karoserię mocniej dociska tylną oś, a to z kolei przyczynia się do wyraźnego polepszenia przyczepności samochodu. Lotki wykonane z ABS wyposażone są w mocną taśmę akrylową, która umożliwi precyzyjną instalację. Elementy te występują także w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji struktury powierzchni.

Do wyposażenia Forda Fiesta przeznaczonych jest także kilka wyjątkowo interesujących splitterów przednich. Znajdziesz tu klasyczne dokładki z ABS oraz nowoczesny splittery racingowe. Elementy te składają się z płaskiej dokładki pod zderzak oraz stalowych wsporników. Dzięki splitterowi przedniemu powietrze dostające się pod zderzak mocniej dociśnie przednią oś, w efekcie czego odczuwalnie polepszy się stabilność i przyczepność samochodu. Elementy wykonane z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni i dobrać możesz do nich taśmę dekoracyjną w kolorze czerwonym lub białym.

Te i wiele więcej elementów wyposażenia do Forda Fiesta znajdziesz w rozbudowanej ofercie Maxton Design. Firma skupia się na projektowaniu i wytwórstwie doskonałej jakości produktów, które nie tylko odświeżą wygląd Twojego samochodu, ale też zwiększą komfort jazdy i przyjemność jego eksploatacji.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel