Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

St-Line

Maxton Design to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma tworzy estetyczne i solidne elementy wyposażenia, które dopasować można do samochodów kilkudziesięciu marek. Dzięki temu producent stał się wiodącym na rynku w Europie. Maxton Design oferuje wysokogatunkowe dokładki progów, spoilery, splittery, zderzaki czy dyfuzory. W asortymencie marki dostępnych jest także wiele ciekawych akcesoriów tuningowych w postaci owiewek, ramek świateł, brewek, otworów maski czy grilli. Z pomocą wszystkich tychelementów odświeżysz wygląd samochodu i poprawisz jego aerodynamikę.
W procesach produkcyjnych wyposażenia Maxton Design wykorzystywane są najlepsze tworzywa, pochodzące od znanych producentów. Najpopularniejszymi są ABS i włókno szklane. Materiały posiadają certyfikat TUV i są wysoce elastyczne, wytrzymałe oraz odporne na skrajne temperatury czy wilgoć. Tworzywa doskonale sprawdzają się w produkcji nie tylko części tuningu optycznego, ale też pozostałych elementów wyposażenia samochodów. Każdy z produktów końcowych Maxton Design posiada zabezpieczenie przed promieniami UV i ma świadectwo jakości TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design oferuje części tuningu optycznego do samochodów wielu marek. Wśród nich nie brakuje wyposażenia do Forda Fiesta MK7 ST-Line. Posiadacze tego pojazdu z pewnością zwrócą uwagę na ciekawe dokładki progów. To typowo estetyczne części, za sprawą których optycznie obniża się nadwozie, a samochód nabiera bardziej sportowego charakteru. Listwy zostały wykonane z ABS i występują w kilku efektownych wersjach wykończenia powierzchni - teksturowanej, carbonowej i połyskującej.

Z myślą o Fordzie Fiesta MK7 ST-Line powstał także nowoczesny element będący przedłużeniem spoilera tylnego. Estetyczna lotka jest łatwa w montażu i doda samochodowi sportowego wyglądu. Dodatkowo, za sprawą tego typu spoilera powietrze opływające karoserię mocniej dociśnie tylną oś, co w efekcie poskutkuje polepszeniem przyczepności pojazdu. Element dostępny jest w carbonowej, połyskującej i teksturowanej wersji wykończenia. Spoiler został również wyposażony w mocną taśmę akrylową, zapewniającą precyzyjną instalację. Lotka uzyskała certyfikat TUV MATERALGUTACHTEN i nie wymaga malowania przed montażem.

Aby ciekawie wykończyć tuning Forda Fiesta MK7 ST-Line, przydadzą się nowoczesne splittery tylne boczne. Produkty wypełnią przestrzeń między dokładkami progów a dokładką tylną. W ten sposób stworzysz ciekawą i spójną całość tuningową, która zaakcentuje charakter Twojego samochodu. Splittery zostały wykonane z ABS i dostępne są w trzech wersjach struktury powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej.

Na klientów szukających elementów wyposażenia do Forda Fiesta MK7 ST-Line czeka także funkcjonalny splitter przedni. Produkt wyróżnia się wyjątkowym designem i bez wątpienia będzie ciekawą ozdobą samochodu. Dokładka wizualnie obniży nadwozie, przez co samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Dzięki splitterowi powietrze dostające się pod zderzak będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. Skutkiem tego będzie wyraźne polepszenie przyczepności i stabilności samochodu. Poczujesz to zwłaszcza podczas przejazdów z większą prędkością. Dokładka dostępna jest w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Splitter dostarczany jest wraz z instrukcją i elementami montażowymi.

Wybór odpowiednich elementów tuningu optycznego nie jest łatwym zadaniem. Dlatego też decydując się na ich zakup warto wybrać produkty nie tylko solidne, ale też estetyczne. Maxton Design to jeden z liderów na rynku europejskim, dlatego też wybierając produkty tej marki efektownie urządzisz swój samochód oraz zapewnisz sobie pełen komfort jego użytkowania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel