Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk7 [2008-2012]

W bogatej ofercie marki Maxton Design znajdziesz wszystko, co pomoże poprawić aerodynamikę samochodu oraz odświeży jego wygląd. Firma działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat i stanowi dziś jeden z filarów na rynku europejskim. Marka oferuje swoim klientom szeroki wybór nowoczesnych i solidnych spoilerów, dyfuzorów, zderzaków, dokładek progów czy splitterów. Tym, którzy szukają oryginalnych akcesoriów tuningowych, producent proponuje ciekawe ramki świateł, owiewki, grille, otwory masek czy nakładki na lusterka. Wymienione części tuningu dobrać można do samochodów kilkudziesięciu światowych marek.
Do wyrobu części tuningu Maxton Design wykorzystywane są solidne materiały. Projektanci wyposażenia najczęściej sięgają po ABS oraz włókno szklane. Tworzywa posiadają certyfikat jakości TUV, a elementy z nich powstające - TUV MATERIALGUTACHTEN. Materiały wyróżniają się dużą wytrzymałością, elastycznością odpornością na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Włókno szklane i ABS doskonale sprawdzają się w produkcji części tuningu optycznego oraz pozostałych elementów standardowego wyposażenia samochodowego. Każdy z produktów Maxton Design posiada warstwę chroniącą przed promieniami UV. Dodatkowo, przed przekazaniem do wysyłki, tuning przechodzi dodatkową kontrolę, co pomaga wyeliminować z obiegu elementów nie spełniających wszystkich norm jakości.

Na długiej liście produktów Maxton Design dostępnych jest kilka ciekawych elementów do Forda Fiesta MK7 ST. Wśród nich znajdują się dwie pary ciekawych dokładek progów. To typowo estetyczne elementy wyposażenia, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie, a samochód będzie się prezentował bardziej sportowo. Listwy pod progi zostały wykonane z ABS, a jedne z nich dostępne są w trzech wersjach wykończenia powierzchni - połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Produkty połączą wyposażenie przedniej i tylnej części samochodu, czyniąc tuning w pełni estetycznym i spójnym.

Splittery tylne boczne są kolejnymi produktami, jakie zostały zaprojektowane z myślą o użytku w Fordzie Fiesta MK7 ST. To niewielkie, ale przydatne elementy wyposażenia, które wypełnią przestrzeń między dokładkami progów a dokładką tylną. Splittery są gotowe do instalacji i nie wymagają malowania. Elementy dostępne są w połyskującej, carbonowej i teksturowanej wersji wykończenia.

Aby poprawić nieco aerodynamikę Forda Fiesta MK7 ST, z pewnością przyda Ci się nowoczesny element będący przedłużeniem spoilera dachowego. Lotka doda pojazdowi ciekawego, sportowego charakteru. Ponadto, dzięki temu elementowi powietrze opływające dach będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, w rezultacie czego wyraźnie poprawi się przyczepność samochodu. Spoiler powstał z solidnego ABS i dostępny jest w kilku wersjach wykończenia: carbonowej, teksturowanej i połyskującej. Produkt posiada taśmę umożliwiającą precyzyjną instalację.

Na posiadaczy Forda Fiesta MK7 ST czeka także funkcjonalny splitter przedni. Element wyróżnia się wyjątkowym designem i będzie niemałą ozdobą pojazdu. Dokładka optycznie obniży nadwozie, przez co samochód zyska sportowego stylu. Splitter odpowiada także za zwiększony nacisk na przednią oś. To zasługa powietrza przepływającego pod zderzakiem w trakcie jazdy z większą prędkością. Skutkiem tego będzie polepszenie przyczepności i stabilności. Element dostępny jest w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji struktury powierzchni. Dokładka dostarczana jest w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi.

Decydując się na zakup produktów Maxton Design wybierasz nowoczesne, estetyczne i bardzo solidne części tuningu, które posłużą Ci przez bardzo długi czas. Dzięki nim stworzysz spersonalizowany tuning, który poprawi aerodynamikę pojazdu i podkreśli wszystkie jego walory wizualne.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel