Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk7 FL [2013-2017]

Maxton Design to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które skupia swoją działalność na produkcji świetnej jakości części tuningu optycznego do samochodów. Firma jest doskonale znana miłośnikom motoryzacji na całym świecie. Oferta producenta wypełniona jest wysoce estetycznymi i nowoczesnymi dyfuzorami, spoilerami, dokładkami progów, zderzakami czy splitterami. Aby dopełnić tuning, warto zapoznać się z propozycjami ciekawych akcesoriów tuningowych. Znajdziesz tu duży wybór oryginalnych brewek, nakładek na lusterka, owiewek, grilli czy ramek świateł. Części te dopasować można do pojazdów wielu światowych marek, dzięki czemu Maxton Design stał się jednym z wiodących producentów w Europie.
Nowoczesne elementy tuningu Maxton Design powstają z najlepszych materiałów. Do najchętniej stosowanych należą ABS oraz włókno szklane. Materiały cechuj duża elastyczność, wytrzymałość oraz odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Tworzywa posiadają także świadectwo TUV, potwierdzające ich świetną jakość. Włókno szklane i ABS doskonale nadają się do produkcji części tuningu optycznego czy pozostałych elementów podstawowego wyposażenia samochodów. Wyroby Maxton Design są zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem promieni UV i uzyskały certyfikat TUV MATERIALGUTACHTEN.

Maxton Design proponuje elementy tuningu do samochodów kilkudziesięciu marek. Jednym z tych modeli jest Ford Fiesta MK7 ST Facelift. Do jego wyposażenia dedykowane są m.in. ciekawe dokładki progów. Do wyboru są listwy pod progi wykonane z ABS oraz ABS (CNC). To wysokiej jakości materiały, które są często wybierane przez producentów elementów motoryzacyjnych. Za sprawą dokładek optycznie obniży się wysokość nadwozia, a samochód nabierze bardziej sportowego charakteru. Produkty wykonane z ABS (CNC) cechuje specyficzna, płaska forma. Z kolei elementy powstałe z ABS dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni - carbonowej, teksturowanej i połyskującej.

Posiadacze Forda Fiesta MK7 ST Facelift z pewnością nie przejdą obojętnie obok nowoczesnych elementów wyposażenia przeznaczonych do instalacji w tylnej części samochodu. To estetyczne splittery tylne boczne, dokładka tylna oraz dyfuzor tylny. Splittery i dokładka zostały wykonane z ABS i występują w różnych wersjach struktury powierzchni. Dyfuzor powstał dzięki zastosowaniu ABS (CNC) i ma ciekawą konstrukcję składającą się z płaskich elementów. Wszystkie wymienione elementy doskonale się uzupełniają i pomogą stworzyć nowoczesny tuning optyczny. Produkty są gotowe do instalacji i posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty jakości.

Aby uzupełnić tuning Forda Fiesta MK7 ST Facelift, przyda się także ciekawy splitter przedni. W ofercie Maxton Design dostępne są klasyczne dokładki wykonane z ABS oraz wyjątkowo oryginalne produkty racingowe. W ich skład wchodzą stalowe wsporniki oraz solidna dokładka o płaskiej formie, wykonana z ABS (CNC). Za sprawą splittera przedniego obniży się nadwozie, a pojazd zyska zupełnie nowego, sportowego stylu. Ponadto, dzięki produktowi powietrze przepływające pod zderzakiem mocniej dociśnie przednią oś, co poskutkuje wyraźnym polepszeniem stabilności i przyczepności. Elementy wyprodukowane z ABS występują w teksturowanej, połyskującej i carbonowej wersji wykończenia powierzchni. Splittery przychodzą w komplecie z instrukcją i elementami montażowymi.

Na posiadaczy Forda Fiesta MK7 ST Facelift czeka także ciekawy wybór akcesoriów tuningowych w postaci brewek czy owiewek bocznych zderzaka. Wspomniane elementy podkreślą walory wizualne samochodu i dodadzą mu nowoczesnego charakteru. Zarówno owiewki, jak i brewki tworzone są z certyfikowanych materiałów, pochodzących od znanych dostawców.

Oferta marki Maxton Design skierowana jest do wszystkich, którzy szukają estetycznych i solidnych części samochodowego tuningu optycznego. Firma uważana jest za jednego z wiodących europejskich producentów, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że wybierasz najlepsze na rynku produkty. Takie, które posłużą Ci w świetnym stanie przez bardzo długi czas.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel