Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

V50

Maxton Design to jeden z najbardziej znanych i cenionych europejskich dostawców wysokiej jakości części odwracalnego tuningu optycznego. W niezwykle szerokim asortymencie marki znajdują się m.in nowoczesne dokładki progów, zderzaki oraz spoilery i splittery. Z pomocą wszystkich tych elementów uda Ci się dokonać nie tylko funkcjonalnego, ale też efektownego tuningu. Dzięki temu wygląd Twojego samochodu zauważalnie się zmieni, a Ty będziesz mógł cieszyć się pełną przyjemnością jego eksploatacji.
Do produkcji zderzaków, spoilerów, splitterów oraz dokładek progów wykorzystywane są najlepsze na rynku tworzywa, które dostarczane są przez wiodących na rynku dostawców z całej Europy. Najczęściej stosowane są ABS oraz włókno szklane. Ona tworzywa wyróżnione są certyfikatem TUV, który dodatkowo potwierdza ich doskonałą jakość. Każdy z produktów Maxton Design jest dokładnie zabezpieczany przed wysyłką, a także dodatkowo sprawdzany pod kątem jakości. Jeśli jesteś posiadaczem Volvo V50 i chcesz wyposażyć swój samochód w ciekawe i wytrzymałe części tuningu optycznego, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Maxton Design proponuje Ci godny uwagi wybór elementów, którymi możesz kompleksowo urządzić swój samochód tak, by był pojazdem o sportowym charakterze i o polepszonej aerodynamice. Jednymi z elementów przeznaczonych do montażu w Volvo V50 są dokładki progów.
Produkty te wykonane są z ABS i dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni. Ich zadaniem jest optyczne obniżenie powierzchni, co dodaje pojazdowi sportowych cech. Montaż nowoczesnych dokładek progów będzie doskonałym uzupełnieniem dla splittera przedniego, splitterów tylnych oraz spoilera. Kolejnym elementem, którego możesz użyć do tuningu Volvo V50 jest niezwykle oryginalny splitter przedni. Dostępny w ofercie Maxton Design splitter przedni R-Design V.1 wyróżnia się nowoczesnym kształtem, a jego montaż zapewni Ci wiele korzyści. Oprócz zmian w kwestii wizualnej, poczujesz także wyraźną poprawę w aerodynamice pojazdu. Dzięki splitterowi przedniemu zwiększa się nacisk samochodu na przednią oś, co przekłada się na polepszenie stabilności i przyczepności w trakcie przejazdów z dużą prędkością.
Do produkcji splittera również wykorzystane zostało ABS i dostępne są 3 struktury wykończenia powierzchni produktu: połyskujący, carbonowy i teksturowany. Aby tylna część Twojego Volvo V50 również prezentowała się doskonale, powinieneś wybrać efektowne części tuningu przeznaczone do instalacji z tyłu. Jednymi z tych elementów są splittery tylne boczne R-Design. Te małe i niepozorne produkty idealnie dopełniają tuning wykonany przy pomocy dokładek progów. Dzięki nim wizerunek Twojego Volvo V50 będzie spójny i nowoczesny. Produkty stworzone zostały z ABS i możesz wybrać dowolną opcję wykończenia ich powierzchni: połyskującą, teksturowaną lub carbonową. Częściami tuningu dedykowanymi do montażu w Volvo V50 są dwa spoilery dachowe. Jednym z nich jest spoiler R-Design wykonany z ABS.
Lotka wyposażona jest w mocną taśmę akrylową, która umożliwi Ci trwały i precyzyjny montaż. Spoiler ten dostępny jest w kilku strukturach wykończenia powierzchni i nie wymaga dodatkowego malowania. Drugim, przeznaczonym do Volvo V50 spoilerem dachowym jest lotka wykonana z włókna szklanego. Tworzywo to ma szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, co wynika z jego właściwości - elastyczności, wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia. Spoiler ten ma prosty, ale efektowny design i bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom subtelnego, ale funkcjonalnego tuningu optycznego.
Możliwości do wyposażenia Volvo V50 jest wiele. Wszystkie z oferowanych przez Maxton Design produkty są doskonałej jakości wyrobami, które jeszcze przed wysłaniem do klienta przechodzą dodatkowe kontrole, eliminujące z obiegu produkty wadliwe. Wybierając części tuningu optycznego od Maxton Design możesz być pewny, że będą to wysokogatunkowe elementy, które będą się świetnie prezentować i posłużą Ci przez naprawdę długi czas.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel