Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

C30

Volvo C30 jest jednym z samochodów, do którego efektowne części tuningu optycznego znajdziesz w ofercie marki Maxton Design. Firma zajmuje się produkcją doskonałej jakości splitterów, spoilerów, dokładek progów oraz zderzaków. Wszystkie z wymienionych tu elementów wykonane są z nowoczesnych tworzyw i materiałów, a to jest gwarancją powstawania wysokogatunkowych elementów. Dodatkowo, tuning od Maxton Design cechuje się nowoczesnym wzornictwem, a Ty masz sposobność zmiany wyglądu samochodu na nieco bardziej sportowy. 
W ofercie marki Maxton Design znajdują się produkty, które pasować będą do samochodów kilkudziesięciu marek oraz wielu ich roczników i modeli. Elementy te są znane na wielu rynkach europejskich. Dlatego też polski producent stanowi jednego z liderów na krajowym i europejskim rynku firm zajmujących się wytwórstwem części odwracalnego tuningu optycznego.  Aby dokonać nowoczesnego tuningu, niezbędne są najwyższej jakości części. Do Volvo C30 przeznaczony jest oryginalny splitter przedni.
Dokładka pod zderzak jest elementem, którego montaż daje wiele pożytku. Splitter należy go grupy części tuningowych, które mają wyraźny wpływ na polepszenie aerodynamiki pojazdu. Za sprawą produktu poprawia zwiększeniu ulega nacisk na przednią oś samochodu ,czego efektem jest wzmocnienie przyczepności i stabilności. Odczuwalne będzie to szczególnie w trakcie przejazdów z większą prędkością.  Splitter ma też za zadanie zmienić wygląd samochodu. Tak też się dzieje po zamontowaniu dokładki pod zderzak do Volvo C30.
Przód samochodu ulega optycznemu obniżeniu, co już samo w sobie dodaje pojazdowi bardziej sportowego charakteru. Dodatkowo, splitter ten występuje w trzech wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Masz więc możliwość wyboru opcji, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań. Produkt jest łatwy w montażu i nie wymaga malowania. Jesteśmy pewni, że tak wyposażone Volvo C30 przyciągnie wzrok każdego miłośnika tuningu oraz sportowych aut. Jeżeli zależy Ci na świetnej jakości częściach tuningu optycznego, powinieneś zdecydować się na propozycje marki Maxton Design.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel