Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

S60

Maxton Design jest znanym i cenionym, na rynku europejskim, producentem najwyższej jakości części tuningu optycznego. W bogatej ofercie marki znajdują się elementy, które dopasować można do kilkudziesięciu marek samochodów oraz wielu ich modeli. Wszystkie z wytwarzanych przez firmę elementów są produktami wytrzymałymi, elastycznymi i odpornymi na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Maxton Design specjalizuje się w produkcji oryginalnych spoilerów, splitterów, dokładek progów oraz zderzaków. Znajdziesz tu wszystkie elementy, przy pomocy których możesz samodzielnie dokonać efektownego tuningu, czego efektem będzie odświeżony wygląd pojazdu oraz jego poprawiona aerodynamika.
Jednym z samochodów, do których części odwracalnego tuningu optycznego znajdują się w asortymencie Maxton Design jest Volvo S60. Aby efektownie i funkcjonalnie urządzić ten samochód, potrzebne Ci będą świetnej jakości elementy. Jednymi z najczęściej wybieranych są dokładki progów. Dla tego modelu dedykowane są dwie wersje nakładek na progi. Oba te produkty są wykonane z włókna szklanego, które jest elastyczne, wytrzymałe oraz odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Właściwości te czynią z włókna szklanego tworzywo doskonałe do produkcji części motoryzacyjnych. Dzięki estetycznym dokładkom nadwozie samochodu ulega optycznemu obniżeniu, co odpowiada za dodanie pojazdowi bardziej sportowego stylu.
Do wyposażenia Volvo S60 przeznaczone są także niezwykle efektowne spoilery tylne. Temu modelowi dedykowane są 4 spoilery drzwi bagażnikowych oraz spoiler dachowy. Wszystkie z tych elementów wykonane są z włókna szklanego i cechują się ciekawym wzornictwem. Spoilery różnią się między sobą formami i kształtami, ale łączy je jedno - są estetycznie prezentującymi się produktami, które odczuwalnie wpływają na polepszenie przyczepności samochodu. Włókno szklane wykorzystane do produkcji spoilerów do Volvo S60 wyróżnione jest certyfikatem TUV i dostarczane jest przez wiodących europejskich dostawców. Jeśli szukasz naprawdę ciekawego spoilera tylnego i jesteś posiadaczem Volvo S60, w ofercie Maxton Design bez wątpienia znajdziesz wszystko, czego szukasz. Kolejnymi, godnymi uwagi, produktami przeznaczonymi do instalacji w Volvo S60 są zderzaki. Maxton Design proponuje Ci zarówno zderzak przedni, jak i tylny.
Produkty te mają niezwykle nowoczesny design. Z tego też względu poza ich typowo praktycznym zastosowaniem, będą to też interesujące elementy, które ozdobią Twoje Volvo S60 i odświeżą jego całościowy wygląd. Zderzaki te świetnie będą się komponować z dokładkami progów oraz spoilerem dachowym. Do produkcji zderzaków również wykorzystane zostało włókno szklane. Cechuje się ono odpornością na wilgoć oraz temperaturę, wytrzymałością oraz elastycznością. Właściwości te są szalenie istotne, zwłaszcza w przypadku zderzaków. Z tego też względu włókno szklane jest materiałem świetnie sprawdzającym się nie tylko w produkcji części tuningu optycznego, ale też elementów standardowego wyposażenia samochodowego. Oryginalnym dodatkiem do wyposażenia Twojego Volvo S60 będą także brewki oferowane przez Maxton Design. Produkty te stanowią typowo estetyczny akcent, których montaż dodatkowo zaakcentuje styl przedniej części samochodu.
Brewki zrobione są z włókna szklanego, które jest tworzywem elastycznym i trwałym. Ich zakup i instalacja świetnie uzupełni tuning wykonany przy pomocy dokładek progów, spoilera oraz zderzaków. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Volvo S60 i szukasz najlepszych części tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z asortymentem Maxton Design. Znajdziesz tu dosłownie wszystko, co może pomóc Ci odświeżyć wygląd samochodu oraz odczuwalnie poprawić jego aerodynamikę.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel