Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk1 [2000-2009]

Maxton Design jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją doskonałej jakości części odwracalnego tuningu optycznego. Największą grupę produktów stanowią zderzaki, spoilery, splittery oraz dokładki progów. Do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały i tworzywa, co jest gwarancją powstawania wysokogatunkowych części. Interesujące produkty pochodzące z asortymentu marki niewątpliwie przypadną do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnego tuningu oraz sportowych samochodów.
Maxton Design ma w ofercie elementy, które dopasować można do samochodów wielu marek i w różnych modelach. W tym szerokim asortymencie nie brakuje również części tuningowych do samochodów Volvo. Na szczególną uwagę zasługują produkty dedykowane do montażu w Volvo S60 I. Do samochodu tego zaprojektowanych zostało kilka godnych uwagi elementów, których estetyczny wygląd przypadnie do gustu każdemu zwolennikowi oryginalnego tuningu optycznego. Jednymi z produktów dedykowanych do montażu w Volvo S60 I są efektowne zderzaki. Zderzak przedni i tylny to naprawdę interesujące części, które wyróżnia doskonała jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo oraz wytrzymałość. Zderzaki są elementami amortyzującymi lekkie zderzenia, dlatego też powinny być odporne i elastyczne. Takimi właśnie wymienione zderzaki są. Wynika to z właściwości włókna szklanego, użytego do produkcji elementów.
Na szczególną uwagę zasługuje zderzak tylny. Ma on niezwykle ciekawą formę i będzie rewelacyjnym elementem poprawiającym estetykę samochodu. Zderzaki do Volvo S60 I doskonale będą się komponować z tuningiem wykonanym przy pomocy dokładek progów oraz spoilera tylnego. Niewielkim, ale bardzo interesującym elementem tuningu optycznego są brewki. Produkt akcentuje estetykę przedniej części samochodu. Dzięki nim charakter Twojego Volvo S60 I zostanie ciekawie zaakcentowany, co bez wątpienia przełoży się na przyjemność użytkowania samochodu. Brewki wykonane są z ABS. Mają niewielki rozmiar, ale przy ich pomocy z łatwością odświeżysz wygląd samochodu. Dokładki progów to kolejne efektowne produkty przeznaczone do montażu w Volvo S60 I. Producent oferuje Ci dwa modele nakładek, które różnią się jedynie designem. Oba zestawy dokładek wykonane są z włókna szklanego.
Za sprawą tych produktów wizualnie obniży się nadwozie samochodu, dzięki czemu Twoje Volvo S60 I zyska cechy sportowego samochodu. Dokładki progów dopełnią tuning wykonany z pomocą zderzaków, brewek i spoilera tylnego. Do wyposażenia Volvo S60 I przeznaczonych jest kilka efektownych spoilerów tylnych. Cztery z nich są elementami do zamontowania na drzwiach bagażnika, a jeden - na dachu samochodu. Spoilery należą do tych produktów, których instalacja przyczynia się nie tylk do odświeżenia całościowego wyglądu samochodu, ale też do poprawy przyczepności pojazdu. Volvo S60 I wyposażone w któryś z dostępnych spoilerów będzie samochodem o bardziej sportowym stylu, co z pewnością zostanie docenione przez wszystkich miłośników efektownego tuningu.
Do produkcji większości z wymienionych wyżej elementów użyte zostało włókno szklane. Tworzywo wykorzystywane przez Maxton Design jest wyróżnione certyfikatem TUV, które gwarantuje jego świetną jakość. Włókno szklane jest odporne na wilgoć i temperaturę, elastyczne oraz wytrzymałe. Świetnie sprawdza się nie tylko w produkcji wysokogatunkowych części tuningu optycznego, ale też w wytwórstwie elementów podstawowego wyposażenia samochodowego. Włókno ma szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, co wynika z wielu jego właściwości. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich części tuningu optycznego, wybór elementów pochodzących od Maxton Design jest bardzo dobrą decyzją.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel