Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Mk2 FL [2008-2013]

Maxton Design to znany na całym świecie producent estetycznych i nowoczesnych części samochodowego tuningu optycznego. Marka słynie z produkcji ciekawych splitterów, dokładek progów, spoilerów, dyfuzorów czy zderzaków. Znajdziesz tu także szeroki wybór akcesoriów tuningowych,np. grilli, owiewek, brewek czy ramek świateł. Wymienione elementy wyposażenia dobrać można do samochodów wielu marek. Dzięki temu firma stała się jednym z liderów na rynku europejskim. Maxton Design zajmuje się produkcją elementów, z pomocą których w kilka chwil odświeżysz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę. Wybierając części marki inwestujesz w solidne produkty, które będą Ci służyć przez bardzo długi czas.
Do produkcji części tuningu optycznego Maxton Design stosowane są wysokiej klasy materiały. Twórcy tych elementów najczęściej sięgają po włókno szklane i ABS. No nowoczesne materiały, które cechuje wytrzymałość, odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych i elastyczność. Tworzywa zostały też wyróżnione certyfikatem TUV MATERIALGUTACHTEN. Dzięki temu ABS i włókno szklane świetnie sprawdzają się w produkcji m.in. elementów podstawowego wyposażenia pojazdów czy też estetycznych części samochodowego tuningu optycznego. Wyposażenie od Maxton Design posiada zabezpieczenie w postaci warstwy chroniącej przed promieniami UV.

Jeżeli jesteś posiadaczem Skody Octavia MK2 RS Facelift i szukasz oryginalnych części tuningu optycznego, powinieneś zapoznać się z ofertą Maxton Design. Dostępne są tu m.in. ciekawe dokładki progów. To typowo estetyczne elementy, dzięki którym optycznie obniży się nadwozie, a pojazd będzie się prezentował nowocześnie i sportowo. Listwy progów połączą tuning tylnej i przedniej części pojazdu. Elementy te świetnie skomponują się ze splitterem przednim i spoilerem tylnym. Dokładki występują w teksturowanej, carbonowej i połyskującej wersji wykończenia powierzchni. Listwy progów nie wymagają malowania i są gotowe do instalacji.

Z myślą o Skodzie Octavia MK2 RS Facelift powstał też zestaw splitterów tylnych. W jego skład wchodzi krótka dokładka boczna oraz dłuższy splitter tylny. Dzięki temu produktowi samochód zyska bardziej sportowego wyglądu, co z pewnością przełoży się na przyjemność jego użytkowania. Splittery świetnie będą się prezentować w sąsiedztwie spoilera tylnego. Elementy zostały wykonane z ABS i dostępne są w kilku wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, teksturowanej i carbonowej. Producent daje także możliwość doboru do nich taśmy ozdobnej w kolorze czerwonym lub białym. Splittery tylne pokryte są warstwą chroniącą przed promieniami UV i nie wymagają malowania przed instalacją.

Produktem, który przyda się w tuningu Skodzy Octavia MK2 RS Facelift, jest nowoczesny spoiler tylny. To niewielki, ale przydatny produkt, dzięki który doda samochodowi sportowego charakteru. Lotka sprawi, że powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, co poskutkuje wzmocnieniem przyczepności pojazdu. Spoiler dostępny jest w carbonowej, połyskującej lub teksturowanej wersji wykończenia powierzchni. Element wyposażono także w taśmę akrylową, która umożliwi precyzyjny montaż.

Do wyposażenia Skody Octavia MK2 RS Facelift dedykowane są także dwa ciekawe splittery przednie. Produkty te wyróżnia nowoczesny design. Dzięki tym elementom Twój samochód wyróżni się na ulicy przyciągnie spojrzenia wszystkich miłośników motoryzacji. Dzięki dokładce wizualnie obniży się nadwozie, co sprawi, że samochód zyska zupełnie nowego, sportowego charakteru. Splitter przedni odpowiada za to, że powietrze przepływające pod zderzakiem będzie wywierać mocniejszy nacisk na przednią oś. Efektem tego będzie polepszenie stabilności i przyczepności. Produkty zostały wykonane z ABS i dostępne są w trzech typach struktury powierzchni: carbonowej, połyskującej i teksturowanej. Elementy dostarczane są wraz z czytelną instrukcją i elementami umożliwiającymi instalację.

Maxton Design tworzy części tuningu optycznego, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników tuningu. Z pomocą znajdujących się tu elementów efektownie odmienisz wygląd swojego samochodu i poprawisz jego aerodynamikę.
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel