Listy ulubionych
X
Trwa ładowanie danych. Proszę czekać.

Znajdź swój samochód

Wyszukaj części do swojego samochodu w kilku krokach

Octavia

Maxton Design to dynamicznie rozwijająca się i nowoczesna firma, która specjalizuje się w produkcji efektownych części tuningu optycznego. Marka skupia swoją działalność wokół projektowania i wytwórstwa dokładek progów, zderzaków, spoilerów, splitterów czy dyfuzorów. W asortymencie producenta nie brak także ciekawych akcesoriów tuningowych w postaci ramek świateł, owiewek, brewek czy grilli. Z pomocą wszystkich tych elementów nie tylko odświeżysz prezencję swojego pojazdu, ale też odczuwalnie poprawisz jego aerodynamikę. Maxton Design proponuje części wyposażenia do pojazdów aż kilkudziesięciu marek. Dzięki temu firma stała się jednym z wiodących europejskich producentów wysokogatunkowych części tuningu optycznego.
Nowoczesne elementy tuningu Maxton Design produkowane są z najlepszych na rynku materiałów. Najczęściej wykorzystywanymi są ABS i włókno szklane. Tworzywa cechuje wytrzymałość, elastyczność i odporność na wilgoć oraz wysokie czy niskie temperatury. Włókno szklane i ABS mają świadectwo TUV i doskonale sprawdzają się w produkcji solidnych elementów podstawowego wyposażenia samochodowego oraz efektownych części tuningu optycznego. Produkty Maxton Design są gotowe do instalacji i posiadają powłokę zabezpieczającą przed niekorzystnym wpływem promieni UV.

W bogatej ofercie marki znajduje się duży wybór produktów przeznaczonych do użytku w samochodach Skoda Octavia. Dostępne są tu elementy dedykowane montażowi w Skodzie Octavia I, Skodzie Octavia II i Skodzie Octavia III. Jednymi z elementów, jakie przydadzą się każdemu, kto chce odmienić wygląd pojazdu, są dokładki progów. To estetyczne produkty, dzięki którym optycznie obniża się nadwozie, a pojazd zyskuje ciekawszego, sportowego charakteru. Firma oferuje listwy progów wykonane z ABS lub włókna szklanego. Produkty te będą swego rodzaju łącznikami dla tuningu przedniej i tylnej części samochodu. Dzięki nim wyposażenie będzie się prezentowało spójnie i zdecydowanie bardziej efektownie.

Na szczególną uwagę zasługuje zestaw grilli przednich, jakie powstały z myślą o wyposażeniu samochodów Skoda Octavia. To wyjątkowo estetyczne produkty, które przeznaczone są do profesjonalnej instalacji. Produkty wykonane są z certyfikowanego ABS i posiadają świadectwo TUV MATERIALGUTACHTEN. Wybrane modele mają oryginalną budowę o strukturze plastra miodu. Wzór komórek plastra miodu odpowiada układowi, jaki występuje w strukturze siatki odpowiadającego zderzaka.

Efektowny tuning optyczny Skody Octvia nie może obyć się bez montażu funkcjonalnego spoilera tylnego. To łatwy w instalacji element, za sprawą którego powietrze opływające karoserię będzie wywierać mocniejszy nacisk na tylną oś, co przełoży się na polepszenie przyczepności pojazdu. Lotki wykonane są z włókna szklanego. Dzięki produktowi tego typu samochód nabierze sportowego charakteru, co bez wątpienia wpłynie na komfort jego eksploatacji.

W sklepie Maxton Design znajduje się także wiele nowoczesnych splitterów przednich do samochodów Skoda Octavia. Każdy z nich jest oryginalnym produktem, który ozdobi samochód i odświeży jego prezencję. Za sprawą splittera przedniego wizualnie obniży się przód pojazdu, dzięki czemu samochód nabierze sportowego charakteru. Dzięki dokładce powietrze przepływające pod zderzakiem spowoduje mocniejszy nacisk na przednią oś. Rezultatem tego będzie odczuwalne polepszenie przyczepności i stabilności. Produkty wykonane są z ABS i występują w kilku ciekawych wersjach wykończenia powierzchni: połyskującej, carbonowej i teksturowanej. Splittery przychodzą wraz z czytelną instrukcją i elementami umożliwiającymi precyzyjną instalację.

W ofercie Maxton Design znajduje się wszystko, co służy odświeżeniu wyglądu samochodu i poprawie jego aerodynamiki. Dzięki tym produktom nie tylko efektownie urządzisz swój samochód, ale też zapewnisz sobie znacznie większy komfort jazdy i przyjemność jego użytkowania.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel